подарунок для вас
viber

Красиві зуби - це показник якості життя та успішності людини. Але на жаль, перспектива носити брекети відлякує багатьох людей через їх вигляд. Тому часто пацієнти запитуються про альтернативу брекет-системам. Чи можливо це?

Які існують способи вирівнювання зубів?

Для ліквідації проблеми нерівності зубів застосовують різні методи. До основного способу лікування неправильного прикусу відносять встановлення брекет-системи. Це фіксована конструкція, що складається з кріплення і металевої дуги. Брекети створюють рівномірний тиск на зуби, завдяки чому відбувається їх вирівнювання. Також можна розглянути варіанти хірургічного втручання, при складних ситуаціях, і використання прозорої капи. Установка брекетів протипоказана психічно хворим пацієнтам і людям, які страждають від захворювань імунної та серцево-судинної системи. Тому був винайдений більш безпечний метод – встановлення елайнерів. Використання прозорих кап дозволяє коригувати дефекти зубного ряду і застосовується тільки при наявності не складних патологій. Еластичні та пружні накладки створюють м’який тиск. Це робить лікування менш болісним. Вирівнювання зубів відбувається поступово і включає регулярну заміну елайнерів. Кожна капа виготовляється індивідуально і відповідно до процесу вирівнювання.

Скільки триває лікування?

Курс лікування за допомогою елайнерів залежить від складності патології. В середньому він складає від 8 до 12 місяців. Такі конструкції потрібно носити не менше 20 годин на день, тому результат також залежить від відповідальності пацієнта. Встановлення елайнерів має такі переваги:

  • Пацієнт має можливість знімати пластину,
  • Естетика прозорого матеріалу вища в порівняні з брекетами,
  • Відсутність алергії й травмування м'яких тканин ротової порожнини.

Але попри таку кількість позитивних відгуків існують також і негативні сторони цього типу лікування. Деякі пацієнти відмічають високу вартість лікування та дискомфорт при харчуванні в громадських місцях. Тому Ми пропонуємо Вам безкоштовну консультацію стоматології Dental Home у Тернополі! Для того, щоб точно визначити ефективність даного методу лікування саме для Вас. Всі наші спеціалісти пройшли кваліфікацію встановлення елайнерів, тому Вам не варто перейматися про якість процедури.

Яка ціна елайнерів?

Пацієнт завжди буде знати підсумкову вартість лікування ще до початку встановлення системи. В ході первинного обстеження встановлення елайнерів в Dental Home у Тернополі, складається віртуальний план, який дозволяє розрахувати необхідну кількість матеріалу і ціну лікування. Але пацієнт має врахувати також наявність підготовчих заходів. Під час лікування пацієнт повинен щомісяця відвідувати лікаря для контролю динаміки лікування. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб виконати процедуру правильно та якісно.

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital