подарунок для вас

Кількість відгуків: 1

Написати відгук

Записатись на прийом

Прайс-лист

#Назва послугиЦіна
1Вінір160 Є

Корисна інформація

Обираємо вініри в Тернополі: ціна та естетичність.

Досить незначна частина людей має від природи рівні красиві зуби, які привабливо виглядають протягом всього життя. Усім іншим сучасна естетична стоматологія дозволяє шляхом застосування передових технологій та матеріалів виправити чи приховати будь-які недоліки і дефекти зубів.

Непривабливий вигляд передніх зубів в зоні посмішки можна виправити, наприклад, за допомогою вінірів.

Види вінірів на зуби

ВініриВініри – це тонкі керамічні, порцелянові чи композитні пластинки, які закріплюється на зовнішній поверхні зубів. За їх допомогою підкорегувати зміни емалі чи форми зуба, тому встановлення вінірів зазвичай відносять до естетичної стоматології. Матеріали , які використовуються для виготовлення вінірів, також захищають зуб від зовнішніх впливів. Терапевтичні вініри застосовують для зупинки процесу руйнації емалі.

Вініри встановлюють тільки на передні зуби, які видно при посмішці, адже при високих естетичних якостях вони не настільки міцні, аби витримувати навантаження при жуванні. Для інших зубів доцільніше використовувати коронки.

В залежності від матеріалу вініри на зуби в Тернополі виготовляються двох видів:

 • керамічні (порцелянові, цирконієві);
 • композитні.

Композитні (прямі) вініри встановлюється одразу ж при першому візиті до стоматолога після попереднього обточування зуба. Пломбуючий матеріал нашаровують до отримання потрібної форми. Його колір підбирають індивідуально до кольору емалі власних зубів. Прямі вініри часто використовують за необхідності відновлення одного зуба.

Керамічні вініри виготовляються в лабораторії за зліпком щелепи пацієнта і тільки після цього закріплюється на зуби. Обрати, які вініри краще поставити, допоможе лікар після проведення огляду та діагностики.

Як відбувається процедура встановлення вінірів

Вініри на зуби (Результат)Вініри досить тонкі, їх товщина складає приблизно 0,7 мм. Тому для того, щоб вони виглядали природньо і щільно прилягали до поверхні зуба, його попередньо обточують. Препарування під вініри зазвичай включається у вартість їх установки.

За технологією вініри без обточки встановити неможливо. Якщо пацієнта пропонують такий варіант, мова йде, скоріше за все, про люмініри, які мають меншу товщину. Люмініри можуть скласти альтернативу вінірам при досить хорошому стані зубних емалі та бажанні отримати справжню голівудську посмішку.

Композитні вініри встановлюється в день звернення, їх колір підбирається індивідуально. Для встановлення фарфорових вінірів виготовляється зліпок із зуба, по якому в лабораторії створюються пластини потрібної форми та відтінка. Пацієнту на час виготовлення встановлюються тимчасові знімні вініри для зубів, виготовлені з пластика. Під час наступного візиту на їх місці закріплюються постійні пластинки, які за умови правильного догляду платитимуть декілька років.

Показання для установки вінірів

Встановлення вінірів показана при наступних дефектах зубів:

 • порушення кольору зубних емалі (загальне потемніння, плями);
 • порушення цілісності емалі (тріщини, каріозні процеси, потоншання);
 • видимі пломби;
 • неправильна форма зуба (встановлення вінірів на криві зуби дозволяє відновити естетика зубного ряду без необхідності ортодонтичного лікування);
 • проміжки між передніми зубами.

Вініри чи коронки: що краще

Обираючи, поставити на передні зуби вініри чи коронки, перш за все, необхідно враховувати стан зубів. Для встановлення вінірів необхідна міцна поверхня зубних емалі, тому при значному пошкоджені зубів єдиним можливим варіантом залишається коронка з металокераміки чи фарфорова. Вона закріплюється на металеві основу, яка фіксується на власному корені чи на імплантаті.

Переваги та недоліки встановлення вінірів

До безумовних переваг вінірів відносяться:

 • неперевершена естетика білосніжної посмішки;
 • зміцнення зубів;
 • можливість корекції різних видів дефектів зубів;
 • тривалий термін служби (вініри на зубах тримаються 5-10 років).

Недоліки такої процедури наступні:

 • досить широкий перелік протипоказань до установки;
 • необхідність обточування зубів;
 • не надто висока міцність;
 • ціни на вініри порівняно високі.

Вартість встановлення вінірів в стомотологічних клініках Тернополя варіюється в широкому діапазоні і залежить від матеріалів, з яких виготовляються вініри, кількості зубів, що потребують відновлення, досвіду та професіоналізму спеціалістів клініки. Порівняно висока ціна обумовлюється також ручною кропіткою роботою зубного техніка при індивідуальному виготовленні вінірів та застосування високотехнологічного обладнання та матеріалів. В умовах стоматологічного кабінету можна поставити якісні вініри за розумною ціною і бути впевненим в ідеальному результаті та чарівній посмішці.

Результати роботи по встановленню вінірів

Інші послуги

Відгуки пацієнтів (1)

Таня 09.12.2019 в 19:21

Ставила тут вініри на зуби, все дуже якісно і щей до того доступні ціни, загалом рекомендую!

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за Ваш відгук!

Стоматологія Dental Home © 2021
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital