подарунок для вас
viber

Кількість відгуків: 1

Написати відгук
Записатись на прийом
Корисна інформація

Професійна гігієна порожнини рота в Тернополі: коли варто звернутися до стоматолога

Професійна гігієна порожнини ротаЩира посмішка – це, здебільшого, результат щоденного дотримання правил гігієни ротової порожнини та своєчасних візитів до професійного стоматолога. Адже, навіть незважаючи на регулярне щоденне дворазове чищення зубів, не всі можуть похизуватися ідеально здоровими білосніжними зубами.

Причинами такого явища можуть бути:

 • невміння правильно чистити зуби;
 • шкідливі звички, такі як паління чи зловживання кавою;
 • незбалансоване харчування;
 • наявність невиявлених захворювань;
 • індивідуальні природні характеристики зубів та ясен.

Тому важливо регулярно відвідувати стоматолога для проведення професійної гігієни порожнини рота. Під час такої процедури не лише покращується естетичних вигляд зубів, але і виявляються стоматологом можливі наявні захворювання твердих зубних тканин на ранніх стадіях, що дозволяє негайно розпочати лікування та запобігти розвитку ускладнень.

Професійна гігієна порожнини рота – методи та оснащення

Професійна гігієна порожнини рота – це комплекс процедур, що їх проводить лікар-стоматолог в стоматологічній клініці з використанням певних препаратів, інструментів та обладнання, для запобігання розвитку карієсу та захворювань пародонта.

Методи здійснення комплексної процедури:

 • професійне чищення зубів ультразвуком від зубного каменю. Технологія очищення зубів ультразвуком заснована на ефекті кавітації: вода, що змочує пульсуючий інструмент, піниться, проникає у важкодоступні ділянки і видаляє зубна відкладення, не травмуючи при цьому емаль зубів і м’які тканини;
 • видалення зубного нальоту піскоструменевими апаратами Air Flow. Ця технологія заснована на принципі піскоструминної обробки поверхні зубів струменем повітря і води з абразивом бікарбонатом натрію.
 • полірування поверхні зубів спеціальними інструментами з використанням полірувальних паст;
 • професійне фторування зубів, тобто проведення ремінералізації зубів із застосуванням фтор-лака чи фтор-геля для зміцнення зубних емалі.

Коли необхідно здійснювати професійну гігієну ротової порожнини

Лікарі-стоматологи рекомендують з метою профілактики здійснювати таку процедуру, як професійна гігієна порожнини рота, ціна якої зазвичай суттєво менша вартості повноцінного лікування зубів у запущених випадках. Також ця операція показана перед початком лікування, а саме:

 • при встановленні пломби професійне чищення матиме позитивний вплив на стан ясен;
 • відсутність відкладень на зубах та яснах дозволяє лікарю виявити курйозні ураження на ранніх стадіях;
 • після гігієнічного чищення зубів стоматолог має можливість більш точно підібрати відтінок нової пломби;
 • також обов’язково проводити цю процедуру перед ортодонтичним лікуванням;
 • перед протезуванням зубів.

Періодичність здійснення професійної гігієни ротової порожнини в стоматологічному кабінеті

З профілактичною метою цю процедуру необхідно здійснювати кожні півроку.

В ході зняття зубних відкладень лікар проводить профілактику захворювань тканин зубів та слизової оболонки рота. В ході ортодонтичного лікування для зменшення ризику ускладнень рекомендовано відвідування стоматолога раз на 3 місяці.

Після встановлення імплантів пацієнтам необхідно проходити курс професійного чищення не рідше, ніж раз на 4-6 місяців для запобігання виникнення зубного нальоту чи зубного каменю в області імпланта.

Стоматологічні клініки Тернополя оснащені новітнім обладнанням та укомплектовані штатом кваліфікованих досвідчених лікарів, що забезпечує безболісне проведення професійної гігієни порожнини рота для всіх, зацікавлених бути здоровими.

Інші послуги
Відгуки пацієнтів (1)
Олена 10.12.2019 в 12:39

Дякую за якісну та професійну гігієну, результатом задоволена, рекомендую дану стоматологію як професіоналів свого діла.

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за відгук, нам приємно.

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital