подарунок для вас
viber

Кількість відгуків: 1

Написати відгук
Записатись на прийом
Корисна інформація

Ціни в Тернополі на протезування зубів.

Протезування зубів – необхідна і важлива операція по відновленню жувальних функцій і покращення візуального вигляду обличчя людини. Суть процедури полягає у відновленні чи заміні власних зубів певними конструкціями - зубними протезами.

Кому допомагає протезування зубів

Зубні протези (Будова)За допомогою протезування в стоматологічному кабінеті можна вирішити як фізіологічні проблеми, пов’язані з частковою втратою чи повною відсутністю зубів, так і змінити естетичні показники зони посмішки.

Показання до протезування наступні:

 • внаслідок механічних пошкоджень, наприклад, під час їжі чи занять спортом, відкололася частина зуба;
 • пошкодження частини коронки карієсом;
 • відсутність одного, кількох або майже всіх зубів;
 • бажання корекції форми, кольору, розміру зубів чи міжзубних щілин.

Ціна на зубний протез в Тернополі залежить від способу відновлення зубів, який рекомендує досвідчений стоматолог в індивідуальному порядку під час консультації. Лікар підбере оптимальний метод протезування так, щоб вартість стоматологічної допомоги вписувалася в запланований пацієнтом бюджет, а зубний протез виконував свою функцію та мав максимально природний вигляд.

Види зубних протезів

Протезування зубів (Види)Для розуміння, скільки коштує зубний протез в конкретному випадку, необхідно визначитися з видом протезування. Адже в залежності від ступеня пошкодженості та функцій і розташування зубних протезів вони можуть зніматися або постійно знаходитися в ротовій порожнині. Окремо виділяють імплантати.

Незйомне протезування зубів можливе таких видів:

 • Протезування за допомогою коронок. Коронки – це протези, які встановлюються на залишок зуба і виготовляється з різних матеріалів, а саме металеві, металокерамічні, керамічні, з діоксид цирконію, з оксиду алюмінію.
 • Металеві коронки виготовляються зі сплавів дорогоцінних та інших металів, таких як золото, платина. Вони найбільш довговічні і слугують до 20-ти років і коштують досить недорого. При всіх перевагах металеві коронки мають один значний недолік, а саме неприродній вигляд зубів, через що застосування металевих коронок вважається застарілим і рідко використовується.
 • Металокерамічні коронки виготовляються шляхом нанесення на металеву основу керамічного покриття. Такі протези дуже популярні – вони міцні, візуально їх дуже важко відрізнити від натуральних зубів, слугують до 15-ти років. Вартість таких коронок відносно недорога. Бажаючим вставити зуб ціна в Тернополі на металокераміку в стоматологічній клініці є досить прийнятною.
 • Керамічні коронки виготовлені повністю з кераміки без металевої основи. Мають найбільш природний вигляд і найточніше відтворюють натуральну емаль зуба. Але кераміка досить крихка і досить дорого коштує.
 • Коронки з діоксиду цирконію дуже схожі на керамічні, але діоксид цирконію надійніший і міцніший матеріал, найсучасніший та естетичний. Коронки з цього матеріалу слугуватимуть 15-20 років.
 • Коронки з оксиду алюмінію дуже міцні і виглядають естетично та природньо. Але це найдорожчий вид коронок.
 • Мостовидне протезування. У випадку втрати кількох сусідніх зубів доцільно поставити міст. Міст – це конструкція з кількох сполучених разом коронок.

Мости також бувають різних видів:

 • З опорою на власні зуби. Ці мости закріплюється на попередньо підготовлені власні зуби пацієнта.
 • З опорою на імплантати. У випадку втрати зубів лікар встановлює на їх місці імплантати, на яких триматиметься міст. Такі імплантати мають виключно функціональне навантаження і суттєво відрізняються від естетичних імплантатів.
 • Адгезивна мостовидна конструкція. Міст закріплюється за допомогою тонкої пластини, наклеєної на опорний зуб.

Мікропротезування:

 • Вкладки. Вкладки відновлюють пошкоджену поверхню зуба, це хороша альтернатива пломбам. За їх допомогою можливо відновити навіть зовсім зруйнований зуб. На відміну від пломби вкладки дуже міцні і довговічні, але коштують дорожче пломб.
 • Вінір. Якщо вкладки- це внутрішній протез, то вінір – зовнішній. Це маленька накладка, за допомогою якої можна відновити місце тріщини, виправити форму зуба, зменшити проміжок між зубами.
 • Люмініри. Люмініром називають тонку фарфорові накладку на зуб. Але незважаючи на тонкість люмініри досить міцні і можуть прослугувати до 20-ти років і навіть більше. Вони маскують дефекти і нерівності, роблять зуби рівніше, зменшують проміжки між зубами. До того ж люмініри встановлюють ті, хто мріє про сліпучу голлівудську посмішку, але не може досягти необхідної білизни процедурою відбілювання. Одним із значних недоліків люмінірів є їх висока ціна.
 • Протези на мікрозамках. В емаль сусідніх зубів вставляють крихітні мікрозамки, а інші частини цих замків вставляються в протез.

Вибором типу протезування повинен займатися досвідчений лікар в стоматологічній клініці. Оптимальний тип протезування і його ціну обирають з урахуванням факторів, таких як здоров’я і вік пацієнта, ступінь пошкодженості зубів, індивідуальних особливостей, образу життя та матеріальних можливостей. В стоматологічної клініках Тернополя за допомогою сучасних технік протезування зубів можливо вирішити будь-яку проблему.

Інші послуги
Відгуки пацієнтів (1)
Інна Григорівна 04.06.2019 в 19:41

Водила сюди свою маму на протезування 2 зубів, дуже дбайливі лікарі, мама залишилась дуже задоволена, протези вже стоять 2 роки і все чудово, ніяких зауважень від мами не було, дякуємо Вам велике!

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за відгук, нам дуже приємно)

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital