подарунок для вас
viber

Кількість відгуків: 1

Написати відгук
Записатись на прийом
Корисна інформація

Як обрати капи для вирівнювання зубів в Тернополі

Мало хто може похвалитися ідеально рівними від природи зубами та правильним прикусом. Але якщо нерівні зуби це лише неестетична неприємність, то неправильний примус може сприяти розвитку захворювань травлення, порушення дикції та руйнації зубів.

Останнім часом в арсеналі стоматологічної медицини з’явилася нова альтернатива брекет-системам, а саме вирівнювання зубів за допомогою спеціальних кап.

Як працюють капи для вирівнювання зубів

Капи для вирівнювання зубівКапи (або елайнери) – прозорі ковпачки-чохли, виготовлені з міцного еластичного матеріалу. Вони намагаються прямо на зуби і здійснюючи на них помірний і постійний механічний вплив, поступово вирівнюють зубний ряд. Слід зазначити, що капи застосовують для виправлення незначних патологій прикусу, а також як підтримуючий засіб після зняття брекетів.

Прозорі капи для вирівнювання зубів виготовляються з біосилікона чи біопластика. Ці матеріали є безпечними для організму та не викликають алергії. Також при вмій своїй пружності вони не дряпають і не травмують ясна. На відміну від брекетів капи практично непомітні на зубах, адже вони прозорі і не привертають до себе небажану увагу.

Для досягнення необхідного ефекту капи бажано носити щоденно по 18 і більше годин на добу, знімаючи тільки під час їжі та чищення зубів. Для цього непотрібні спеціальні навички, оскільки одягати та знімати капи досить просто.

Види кап для вирівнювання зубів

Капи для вирівнювання зубів дуже різноманітні. Їх можна розділити за наступними ознаками:

  • За способом виготовлення: індивідуальні та термопластичні. Індивідуальні капи, які розробляються для кожного окремого пацієнта. Їх виготовляє лікар, базуючись на 3D-моделі щелепи. Це оптимальний і найбільш дієвий спосіб. Термопластичні капи виконані з особливого матеріалу, який пом'якшується в гарячій воді. Нагріті капи надівають на зуби. При охолодженні капа набуває потрібної форми.
  • По матеріалу: силіконові чи біопластикові. По суті ці матеріали досить схожі, обидва не травмують зуби та ясна, прозорі, гіпоалергенні та майже непомітні на зубах. Який саме матеріал обрати, визначить лікар-стоматолог.
  • За часом носіння: цілодобові і нічні. Якщо дефект прикусу досить помітний, лікарі рекомендують носити цілодобові капи, які слід знімати тільки під час їжі та гігієни зубів. Нічні капи одягаються лише на ніч і показані при незначному викривленню зубів, а також на фінальній стадії лікування для закріплення ефекту.
  • За віком пацієнта: дитячі капи та для дорослих. Відрізняються лише розмірами. Оскільки капи дуже легко самостійно зняти в будь-який момент, в дитячій стоматології капи для вирівнювання зубів застосовуються не так широко, як для дорослих чи підлітків. Однак, на відміну від брекетів, прозорі капи практично непомітні і не викликатимуть зайвих запитань в однолітків маленького пацієнта.

Тривалість лікування і ціна на капи для вирівнювання зубів залежить від рівня викривлення зубів та дефекту прикусу, що обумовлює вибір оптимального виду капи. Загалом, термін носіння капи становить від 8-ми місяців і до кількох років. Що стосується вартості на дані послуги в стоматологічних клініках Тернополя, то необхідно бути готовим викласти від 3,5 тис.грн. за виготовлення однієї капи. Капи значно дорожчі за брекети. І чим серйозна проблема, тим вище вартість, адже для виправлення значних дефектів знадобиться більша кількість кап. Але безумовні переваги кап над брекетами, такі як непомітність і комфорт при носінні, зазвичай переважує над ціновим фактором.

Інші послуги
Відгуки пацієнтів (1)
Станіслав 19.09.2019 в 13:47

Після брекетів тут і взяв капи для вирівнювання зубів, оскільки побачив після брекетів що все дуже якісно та професійно. Рекомендую!

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за відгук!

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital