подарунок для вас
viber

Кількість відгуків: 1

Написати відгук
Записатись на прийом
Корисна інформація

Ця послуга нині користується великим попитом. Білосніжна посмішка – мета багатьох людей. Послуг в цьому напрямку, на щастя, сучасна стоматологія може надати багато. Мається на увазі способів та технік. Кожна людина може вибрати ту, що найбільш підходить для її індивідуальних ознак, складності виконання і, звичайно, по ціні.

Відбілювання зубів в Тернополі – що являє собою процедура, чим відрізняється від висвітлення

Відбілювання зубівВідбілювання – це хімічне втручання в структуру зуба. Часто-густо його порівнюють чи плутають з висвітленням. Але ця думка хибна. Насправді це дві різні маніпуляції.

  • Висвітлення – механічний спосіб очищення емалі. Шо виконується за допомогою різноманітного приладдя та обладнання.
  • Відбілювання передбачає використання спецзасобів (речовин), направлених на очищення емалі, та одержання ідеального результату.

На відміну від першого варіанту отримання білосніжної посмішки, друга більш тривала. Не в плані проведення процедури, а стосовно збереження кінцевого результату.

Класифікація та регламент виконання

Відбілювання зубів на Тернопільщині проводиться по двом категоріям:

  • щадна методика;
  • ефективна – себто професійна.

Суть щадної полягає в тому, що дантист, після первинного огляду, назначає пацієнту засоби та схему. Всі маніпуляції людина виконує в домашніх умовах самостійно. Це самий простий спосіб, але бажаного результату може не дати.

Професійна трохи складніша та коштовна, але і більш надійна та ефективна. В даному випадку процедура виконується в клінічних умовах. Дантист спочатку повинен ізолювати слизову, потім нанести дієвий відбілюючи1 засіб на пластинки зуба. Кількість сеансів залежить від особливостей зубів відвідувача, стану забруднення емалі.

Різновиди технік

Кожний пацієнт може сам вибирати по якій техніці він хоче замовити відбілювання зубів в Тернополі. Ціна кожної вказана в прайсі на закладу. Техніки, що ми готові запропонувати, різні. Кожна має свої особливості, тривалість та регламент.

Механічна

Може дати очікуваний результат, якщо виконує її кваліфікований, досвідчений фахівець. Процедура виконується на спеціальному обладнанні за рахунок подачі повітряного потоку та спеціальних абразивних речовин, що змивають наліт з поверхні емалі.

Ультразвукова

Делікатно впливає на поверхню зуба. Дозволяє видаляти не тільки продуктові залишки, що надійно застрягли між різцями, але і знімає темний наліт та зубне каміння. По закінченню роботи лікарем проводиться професійне полірування поверхонь. На цьому етапі використовуються професійні пасти, що окрім гладкості створюють захисний шар.

Хімічна

Сама популярна техніка відбілювання. Така висока увага та затребуваність пояснюється тим, що саме цей вид дозволяє відбілити зуби на кілька тонів. Тобто зробити їх білішими чим природний відтінок. Тривалість ефекту може триматися до 5 років. Але для цього необхідно буде відвідати 2-3 сеанси.

Важливо! Наважаючись замовити цю послугу, треба знати, чи підходить вона саме вам. Діло в тому, що на момент виконання у пацієнта не повинно бути в ротовій порожнині сторонніх предметів та сполук. Це коронки, імпланти та зубні пломби. Вони по-різному реагують на влив хімічних компонентів.

Лазерна

Щадна техніка, ще лагідніша чим попередня. Але така делікатність ніяким чином на результативність не впливає. Стоматологи та відгуки про відбілювання зубів лазером вважають найбільш ефективною та тривалою. Техніка передбачає вплив лазерного випромінення безпосередньо на ділянку, що необхідно відбілити. Лікар діє філігранно, тобто регулює силу впливу сам. Промені проникають дуже глибоко, що і пояснює таку якість та тривалість кінченого результату.

Фотовідбілювання

Тут застосовується галогенове світло та спеціальна речовина. Лікар наносить сполуку на зуби, включає лампу, направляючи світові потоки на речовину. Під дією світла сполука починає виділяти кисень. А той в свою чергу знебарвлює темні осередки.

Протипоказання до відбілювання

Лікарі виділяють 2 види протипоказань: абсолютні та відносні.

  • В перелік перших входять:
  • захворювання парадонти;
  • наявність ортопедичних систем (бажаний результат буде нерівномірний);
  • особи, яким не виповнилось 16 років (в них ще не зовсім сформувалися зуби);
  • вагітність чи період лактації;
  • алергія на перекис водню.

До відносних протипоказань відноситься тільки наявність каріозних осередків.

Чи виникає чутливість

Відбілювання, як уже зазначалось, хімічний вплив на зубну емаль. Тому біль турбувати може. пов'язано це з тим, що компоненти, які є в наявності в вибілюючих сполуках можуть визивати чутливість, що проявляється болем. Нівелювати, або хоча б полегшити такі стани допоможе дотримання дієти та використання спеціальних зубних паст. Рекомендації в цьому напрямку лікар обов'язково дасть.

Пожовклі зуби – давно вже не вирок. Як басимо існує багато методик по відбілюванню. Якщо є сумніви яку доцільно вибрати, наші фахівці обов'язково допоможуть вибрати саму дієву.

Результати роботи по відбілюванню зубів

Інші послуги
Відгуки пацієнтів (1)
Оксана 13.06.2019 в 12:57

Відбілювала тут зуби все дуже якісно, дякую!

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за відгук, нам приємно)

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital