подарунок для вас
viber

Кількість відгуків: 1

Написати відгук
Записатись на прийом
Корисна інформація

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія - Dental HomeЛікування дітей суттєво відрізняється від лікуванням дорослих. Маленькі пацієнти по-іншому сприймають лікаря, часто соромляться його, та не усвідомлюють необхідності проведення процедури. Саме тому дитяча терапевтична стоматологія - це окрема медична галузь, що вимагає від лікаря застосування не лише спеціальних професійних методів лікування, а й знань із інших суміжних медичних дисциплін, як-от, психологія людини. Ви не зможете стати дитячим дантистом, якщо не розумієте дитину, не вмієте знайти з нею спільну мову та побачити світ її очима. Справжній фахівець знає як стати другом для юного пацієнта та завоювати його довіру. На дитячого стоматолога покладена відповідальність за те, як людина сприйматиме процес лікування зубів у майбутньому. Чому одні панічно бояться відвідувати стоматологів, а інші регулярно і з радістю проходять планову діагностику та профілактику захворювань зубів? Вочевидь, все залежить від першого візиту у стоматологічну клініку, і якщо ви з впевненістю та без натяку на страх переступаєте поріг стоматології, знайте, це заслуга вашого першого дантиста.

Dental Home дбає про своїх наймолодших відвідувачів, а тому, наші стоматологи приділяють особливу увагу лікуванню дітей. У вашого малюка повинні бути міцні і здорові зуби, проте не менш важливо, щоб він із самого дитинства не відчував страху перед стоматологічним кріслом. Ось чому ми не лише співпрацюємо, а й дружимо із маленькими пацієнтами.

Чи потрібно лікувати молочні зуби?

Однозначно, так. Часто нас запитують навіщо лікувати молочні зуби, адже вони всерівно випадуть. Закликаємо всіх відповідальних батьків не робити цю найпоширенішу помилку! Несвоєчасне лікування зубів у дітей призводить до виникнення серйозних хвороб та інших неприємностей, як-от:

  • зміщення постійних зубів (передчасне випадання молочних зубів провокує деформацію росту постійних зубів, адже вони займають вільний простір, і якщо сусідні молочні зуби випали, постійний росте із зміщенням);
  • неприємний та надокучливий біль (коли хвора дитина, то страждає уся сім’я; зубний біль особливо неприємний, тому, щоб вберегти дитину від сліз, варто регулярно відвідувати стоматолога та ліквідовувати проблеми захворювання зубів);
  • розвиток серйозних захворювань, таких як карієс молочних зубів (ця хвороба розвивається значно швидше, ніж в дорослих, тому при найменших ознаках захворювання, слід негайно звертатися до фахівця, адже якщо зволікатимете, дитині доведеться витерпіти набагато неприємнішу процедуру, а вам - витратити більше грошей);
  • пульпіт (іншими словами - запалення нерва; ця проблема супроводжуватиметься дитячим плачем та недоспаними ночами, адже пульпіт - це, перш за все, тривалий ниючий біль);
  • виникнення комплексів, пов’язаних з естетичною складовою здорових зубів ( не варто забувати і про сяючу посмішку дитини; набагато приємніше посміхатися здоровими білосніжними зубками, ніж соромитися свого відображення в дзеркалі через чорні дірки);

Не ігноруйте проблему - вирішуйте її. Ні в якому разі не варто сподіватися, що хвороби зникнуть разом з випадінням тимчасових зубів. Подбайте про здоров’я вашої дитини, адже стан порожнини рота впливає на стан дитячого організму. В результаті запальних процесів, та викидів токсинів у кров, страждають найбільш життєво важливі органи: серце, нирки, печінка та ін. Аби не допустити неприємних наслідків зверніться за консультацією в Dental Home - у нас найкращі дитячі стоматологи у Тернополі.

Що ми пропонуємо?

Професіоналізм, комфорт, та дружню атмосферу. А ще - сучасні методи лікування, високоякісне обладнання, найновіші матеріали та індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта. Ми лікуємо граючись. Ваша дитина любить дивитися мультики? Ми теж! Давайте дивитися разом під час прийому, і, повірте, малюк навіть не помітить як проблема із зубом буде вирішена. Любите іграшки? Чудово! Адже ми теж! Гра розслабляє дитину, допомагає їй подолати страх та побудувати довірливі стосунки із лікарем-стоматологом. З нами не лише весело, а й безпечно. Всі процедури здійснюються із застосуванням локальної анестезії та в кофердамі (спеціальній ізоляції). Та навіть це ще не все! Знаєте чому жодна інша клініка не має таких чудових відгуків про дитячу стоматологію у Тернополі як Dental Home? Тому, що від нас діти виходять не зі сльозами, а з усмішкою та приємним подарунком. Так, так, після кожного візиту наші маленькі пацієнти отримують приємний сюрприз. Щоб кожен ваш візит був легким, безболісним, та веселим!

Задоволені не лише дітлахи, а й їхні батьки, тому що Dental Home пропонує приємні ціни дитячої стоматології на процедури лікування зубів.

Приходьте у будь-який зручний для вас час у нашу приватну дитячу стоматологію у Тернополі, за вказаною адресою, або записуйтеся на консультацію за номером телефону, зазначеному на головній сторінці сайту.

Подбаймо про здоров’я наших дітей разом!

Інші послуги
Відгуки пацієнтів (1)
Іра Михайлівна 24.10.2019 в 20:58

Водила сюди свою Оксанку, вона дуже боялась, але приємні стоматологи та мультики із іграшками заспокоїли її. Для неї все пройшло безболісна, і навіть не замітила як було видалено зуб. Дякую Вам!

Адміністрація Dental Home

Оксанка чудова дитина. Дякуємо за теплий відгук!

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital