подарунок для вас
viber

У стоматології Dental Home в Тернополі дбають про кожного клієнта. Ми використовуємо тільки спеціалізоване обладнання тому Ви можете бути впевнені в якості нашого лікування. Наші лікарі виконують широкий спектр послуг, включаючи пластику вуздечка. Якщо у Вас виникла така проблема радимо звернутись в нашу стоматологічну клініку.

Що це таке і як виконується процедура?

Дана операція не належить до складних видів хірургії. Всього за один сеанс Ви зможете покращити стан ротової порожнини. Пластика вуздечки - це косметологічне втручання, завдяки якому можна запобігти формування неправильного прикусу та усунути дефекти дикції. Анкілоглоссія показана дорослим і дітям.

Як виконують процедуру?

Найбільш ефективний спосіб пластики виконується за допомогою лазера. Це дозволяє зробити процедуру максимально швидкою і безболісною. Пластика вуздечка виконується на верхній та нижній поверхні губи. Найчастіше корекцію вуздечка нижньої губи роблять дітям. Раніше цю операцію робили дітям до 7 років, але завдяки сучасному обладнані, зараз її можна провести набагато швидше. Завдяки процедурі можна усунути розвиток пародонтиту, гінгівіту, запалення тканин і змінити неправильний прикус.

Але попри плюси пластики існують також і протипоказання. Кваліфікований лікар повинен перевірити відсутність в пацієнта таких симптомів:

 • Погане згортання крові.
 • Онкологічні захворювання.
 • Інфекційні хвороби в стані активного розвитку.
 • Патологічні захворювання.
 • Захворювання слизової оболонки рота.

Якщо в пацієнта не виявлені ці хвороби, то процедура пройде якісно і без ускладнень. Пластика вуздечки верхньої губи проводиться під наркозом. Процедура включає розтинання проблемної зони і її правильного повторного з’єднання. Протипоказання для операції аналогічні.

Як проходить підготовка перед операцією?

Потрібно правильно підготуватись до операції, щоб вона пройшла успішно. Для початку потрібно пройти первинну консультацію в лікаря для того, щоб вирішити спосіб проведення операції та відсутність протипоказань. Після того, як лікар обговорив всі питання з пацієнтом проводиться повне очищення ротової порожнини. Саму операцію поділяють на кілька способів виконання.

 1. Розсічення рекомендують проводити при вузькій структурі вуздечка губи. Спочатку виконується розтин поперек, а далі накладаються шви вздовж;
 2. Якщо наявна широка вуздечка – проводять френектомію, тобто висічення. Розріз виконується в ділянці натягнутого гребеня. В цей час виконується висічення міжзубних сосочків та тканини. Ці зони знаходяться в ділянці кісткового проміжку. Відновлення після операції проходить швидко, якщо дотримуватись порад лікаря. Звичайно, будуть присутні больові відчуття і це цілком нормально. Але це швидко пройде. Важливо також проводити щоденну гігієну порожнини рота і полоскати рану спеціальними розчинами. Варто також відмовитись від вживання гарячої та твердої їжі.

Коли потрібно провести пластику вуздечка?

Виконується пластика при наявності наступних проблем:

 • часто пластика проводиться при наявності проміжку між передніми зубами. Широка вуздечка перешкоджає сходженню зубів до центральної ділянки й створює тиск, при якому зуби формуються неправильно.
 • при необхідності ортодонтичного лікування спочатку виконується пластика вуздечки губи;
 • при виникненні пародонту. Коротка вуздечка впливає на стягування слизової тканини. Це викликає оголення коренів зуба, де і розвивається проблема;
 • пластика вуздечки рекомендується перед встановленням зубних протезів;
 • операція проводиться при проблемах з дикцією у пацієнта.

Скільки коштує пластика в стоматології Dental Home?

У нашому стоматологічному центрі Dental Home виконують пластику вуздечка губи в Тернополі за найнижчими цінами. Вартість такої операції складає близько 1200 грн. Але під час огляду лікаря можуть бути встановлені додаткові оплати за інші процедури, тому ми радимо зв’язатись з нашим адміністратором і визначити зручний для Вас час для консультації. Наші кваліфіковані спеціалісти будуть раді допомогти Вам!

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital