подарунок для вас
viber

Кількість відгуків: 1

Написати відгук
Записатись на прийом
Корисна інформація

Перемичку в верхньому ряді між губами та ясною має кожна людина. Вона складається із м'якої тканини, слугує для закріплення для фіксації губи з щелепною кісткою. В ідеалі – вона не повинна перешкоджати пережовуванню їжі, правильно та чітко вимовляти слова, викликати інші дискомфортні ситуації. Існують випадки, коли вуздечка дуже сильно розростається, тому пластика вважається єдиним виходом.

Пластика вуздечки верхньої губи в Тернополі – опис процедури та її особливості

Будова вуздечки верхньої губиПід пластикою слід розуміти хірургічне втручання з метою її підсікання. Підрізання доцільно робити всім тим, хто цього потребує. Процедура абсолютно безпечна для здоров'я. Зазвичай довжина вуздечки не перевищує 0,8 см. У випадках, коли показники перевищують ці цифри, людина обов'язково починає відчувати дискомфорт.

Деякі люди вважають це за норму і не звертаються до лікарів. Це рішення не зовсім правильно адже не тільки спричиняє незручності, а і стає причиною негативних наслідків.

Що може статися, якщо не робити корегування

Пластика вуздечки верхньої губи, відгуки прооперованих пацієнтів це підтверджують, допомагає:

 • Нівелювати розлади при смоктанні у новонароджених. Адже саме верхня губа бере на себе більшу частину маніпуляцій.
 • Виправляти дефекти мови, пов'язані із звучанням букв чи слів.
 • Занадто коротка чи довга вуздечка може продукувати розвито порушення прикусу.
 • Нівелює проблеми пов'язані з прожовуванням їжі. Неправильне або неповноцінне харчування тягне за собою проблеми з системою травлення.
 • Дуже вкорочена часто провокує розвиток так званої ясеної кишені.
 • Аномальне кріплення вуздечки може стати передумовою нестійкості зубів, оголення прикореневої зони, що неодмінно спровокує розвиток підвищену чутливість.
 • Дуже широка стає причиною того, що поблизу неї постійно будуть скупчуватися залишки їжі. А це сприятливі умови для розвитку хвороботворних бактерій.

Корегування вуздечки верхньої губи – це ще дієвий захист від формування патологічних аномалій пародонту та виникненню запальних процесів.

В якому віці краще погоджуватися на процедуру

Незважаючи на те, що це хірургічне втручання не вважається складним. Але все ж люба операція може пов'язана з риском виникнення ускладнень, деякі можуть бути дуже складними.

Коли саме робити корекцію – залежить від вікової приналежності. Наприклад, малюкам її необхідно робити відразу після народження.

Дантисти вважають, навіть наполягають, що пластика вуздечки верхньої губи, ціна якої невелика, повинна робитися до 5-річного віку. Саме на цьому проміжку життя зуби успівають прорізатися на третину.

Доцільність в процедурі саме до 5- років зумовлена ще і тим, що риск розвитку діастем майже повністю нівелюється. Тобто зубки малюка будуть рости правильно та рівно.

Не пізно буде її зробити і у віці 7 чи 8-ми років. В цей період успівають майже повністю вирости і сформуватися верхні різці в кількості 4 штук.

Підсумовуючи подану інформацію виходить, що операцію бажано робити в любому віці.

Чи є протипоказання

До числа протипоказань відносяться слідуючі хвороби та стани:

 • Патологічні зміни слизової оболонки хронічного характеру.
 • При наявності остеомієліту.
 • При множинному карієсі з ускладненнями.
 • Якщо пацієнт нещодавно пройшов курси опромінення шиї чи голови.
 • Ускладненнях церебральної етіології.
 • Психічних розладах.
 • Наявності захворювань крові.

Тривалість проведення операції складає 15 хвилин часу. Вартість – в середньому 600-1000 грн.

Інші послуги
Відгуки пацієнтів (1)
Іван 16.10.2019 в 13:39

Дякую стоматології дентал хоум, все якісно, безболісно та професійно, та щей за приємну ціну. Із впевненістю можете звертатись.

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за відгук, стараємось кожен день ставати кращими і кваліфікованішими.

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital