подарунок для вас
viber

Естетична стоматологія стала важливою сферою нашого життя. При діагностиці проблем з зубами і яснами, можна помітити погіршення вигляду ротової порожнини. Тому саме завдяки установці коронок можна відновити естетичний вигляд. Завдяки розвитку стоматології  існують постійні та тимчасові коронки. Яка різниця між ними? І чи варто встановлювати тимчасові матеріали?

Для того, щоб розв'язувати дану проблему, ми радимо обрати стоматологію Dental Home. Наші досвідчені фахівці проінформують Вас про переваги різних видів матеріалів та ознайомлять з особливостями лікування. Також ми запропонуємо найкращу вартість у місті Тернопіль. Для того, щоб відвідати нашу клініку, зверніться до адміністратора і уточніть зручний для Вас час консультації. Наші стоматологи подбають про Ваше здоров’я.

Які функції тимчасових коронок?

Керамічні конструкції мають широке використання у стоматології. Перед установкою постійних коронок спеціалісти встановлюють тимчасові матеріали, для того, щоб підготувати організм до сприйняття стороннього матеріалу. Такі конструкції призначені для короткого терміну з метою попередження гіперестезії препарованого зуба. Тимчасові коронки можуть перебувати в ротовій порожнині до 6 місяців. Далі їх потрібно видалити і встановити постійний матеріал. Для виготовлення тимчасових коронок часто використовують акрилові пластмаси. Таку реставрацію проводять у стоматології Dental Home. Коронки підбирають під природний колір зубів, щоб забезпечити максимальну естетичність. Тимчасова коронка володіє також захисною функцією. Завдяки конструкції зуби не зміщуються, відбувається захист від бактерій та утворення гнійних процесів.

Як виготовляють тимчасові коронки?

Для початку пацієнт повинен пройти первинну консультацію, для того щоб лікар оцінив ситуацію. Щоб встановити тимчасові коронки у Тернополі зверніться до спеціалістів нашої стоматології для первинної консультації. Якщо у Вас виникають запитання, в розділі "контакти" знаходиться інформація про зв'язок з адміністрацією.

Наступним етапом буде створення відбитку зубів, для правильного виготовлення коронки. І тільки після цього, спеціаліст зможе виконати реставрацію.

Чи варто встановлювати тимчасові коронки?

Однозначно, що так. Але варто врахувати їх призначення. Порушення цілісності твердих тканин порожнини рота може призвести до постійного дискомфорту. А виготовлення постійних конструкцій вимагає певного часу. Тому на цей період встановлюють тимчасові конструкції. Та варто пам’ятати про те, що ці матеріали не довговічні, тому варто здійснити заміну на постійні коронки.

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital