подарунок для вас
viber

Кількість відгуків: 1

Написати відгук
Записатись на прийом
Корисна інформація

Коронка на зуб в Тернополі: яку обрати

Основною передумовою привабливої сяючої посмішки, безумовно, є здоров’я зубів та ротової порожнини. Але іноді трапляється так, що внаслідок травм, фізичних пошкоджень чи захворювань, викликаних недостатньою гігієною ротової порожнини, виникає потреба у хірургічному втручанні для відновлення зубів чи естетичного вигляду.

В таких випадках встановлюється коронка на зуб, ціна в Тернополі на які залежить від матеріалу та складності роботи.

Показання для встановлення коронки на зуб, техніка виконання процедури

Коронка на зуб (Процес встановлення)Коронка – це зубний протез, що імітує справжній зуб. Мета її встановлення – збереження залишків пошкодженого зуба або його повноцінна заміна.

Коронку доцільно встановлювати в таких випадках, коли:

  • зуб відсутній зовсім або його зруйновано більш, ніж наполовину (особливо якщо це «мертвий» зуб, тобто з якого видалено нерв);
  • в наслідок індивідуальних особливостей організму тканини зуба мають схильність до надмірного стирання;
  • існує необхідність корекції візуальних недоліків для естетичного вигляду зубів, наприклад, для маскування щілини між зубами.

Якщо зуб зовсім відсутній, то в кореневий канал виставляється штифт і вже на ньому закріплюють коронку. Коли зуб є, але він значно пошкоджений, то його намагаються пролікувати, запломбувати коренів канали, оточують з усіх боків на кілька міліметрів, а вже потім встановлюють на нього коронку.

Види зубних коронок

Коронки розрізняються за видами матеріалів, які використовуються при їх виготовленні. Зазвичай це сплави благородних та інших металів, кераміка та їх поєднання.

Найпопулярніші види зубних коронок в стоматологічних клініках Тернополя такі:

  • Металеві. Коронки цього виду бувають зі сплавів дорогоцінних металів, коли використовуються срібно-паладієві та золоті сплави, значною перевагою яких є гіпоалергенність, та зі сплавів інших металів, таких як сталь, сталь з напиленням золота, хром, кобальт. Такі коронки довговічні і витримують значні навантаження при жуванні.
  • Металокерамічні. Такі коронки – своєрідний компроміс між естетичністю та міцністю. Вони складаються з металевих основи та керамічної поверхні та тримаються до 8 років. Металокерамічна коронка ціна залежить від металу, з якого виготовляється металева основа коронки.
  • Безметалева кераміка. Основна перевага таких коронок – їх абсолютна біосумісність. Цей матеріал має високі естетичне показники, такі зуби неможливо відрізнити від справжніх. При виготовленні таких коронок використовується пресована кераміка (фарфор), оксид алюмінія, діоксид цирконія. Фарфорові коронки дають найбільшестетичний результат, але вони ж і найбільш крихкі. Керамічні коронки слугують в середньому до 5 років. Коронки з діоксиду цирконія слугуватимуть до 20-ти років і не викликають алергічних реакцій. Але вони і значно дорожчі.
  • Металопластмаса. Коронки з металопластмаси – один з найекономічніших видів протезування. За основу використовуються недорогі види металів (нікель, хром, кобальт) та їх сплави. Такий варіант підходить для тимчасового протезування. Коронки може послужити 2-3 роки. Протези неміцні, можуть викликати подразнення та алергічні реакції, з часом матеріал коронки темнішає.

Вирішення проблем зі здоров’ям зубів не варто відкладати на останню мить, коли вже не сила терпіти біль. При перших симптомах треба негайно записатися на обстеження до стоматологічної клініки Тернополя. Наш центр займається лікуванням різних захворювань в області стоматології. Чим раніше буде виявлена хвороба, тим швидше людина позбудеться її, особливо, якщо її буде діагностовано на початковій фазі.

Записатися на прийом до стоматолога провідної стоматологічної клініки в місті Тернопіль та дізнатися, скільки коштує коронка на зуб, можна скориставшись контактними телефонами, через мессенджер або e-mail. Адміністрація з радістю відповість на всі запитання, що вас цікавитимуть.

Інші послуги
Відгуки пацієнтів (1)
Ігор 04.06.2019 в 12:43

Ставив тут коронку на зуб, все дуже якісно та безболісно, та і щей за прийнятну ціну. Дякую Dental Home!

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за відгук, нам приємно)

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital