подарунок для вас
viber

Лікування кореневих каналів зуба – це довгий та складний процес. Особливо, якщо зуб знаходиться в пошкодженому стані вже довгий період і інфекція поширилась глибше. Надійність і ефективність лікування зубних каналів буде залежати від кваліфікації, досвіду лікуючого лікаря та способу життя пацієнта.

Що таке зубний канал?

Лікування кореневого каналу - це процес усунення проблем внутрішніх областей зуба, точніше області, яку займає пульпа - внутрішню тканину зуба, судинно-нервовий пучок.

Багато хто називає пульпарну тканину зуба «нервом». Дійсно, пульпа містить не тільки нерв, в ній є також і артерії, вени, судини лімфи, і сполучна тканина. Хоча основа зуба - твердий кальцій, зуб не суцільний моноліт. У внутрішній його частині знаходиться порожнина, яка в здоровому зубі містить нервову тканину.

Кожен нерв входить в зуб у самої верхівки його кореня. Від точки входу нерву до пульпарної камери, по всій довжині зуба, йдуть вузькі канали - кореневі канали зуба.

Які етапи лікування каналу зуба?

  1. Початковим етапом лікування має стати консультація спеціаліста. Стоматолог оглядає пошкоджену частину зуба і пропонує виконати рентгенівський знімок для того, щоб побачити проблему більш детально.
  2. Далі лікар повинен очистити канали зуба та зменшити запалення за допомогою антисептичних засобів.
  3. Після завершення чистки починається етап пломбування. Від того, наскільки грамотно лікар здійснив всі етапи чистки і дезінфекції кореневого каналу, залежить довговічність пломби.

Залежно від форми і довжини каналу, а також складності клінічної картини фахівець рекомендує пацієнту той чи інший вид герметичного матеріалу. У деяких випадках може знадобитися попередня установка тимчасової пломби до загоєння тканин. Всі варіанти заповнення порожнини є абсолютно безпечними, довговічними і міцними.

Головний принцип стоматології Dental Home- зберігати цілі і здорові тканини пацієнта, адже рідні корені зуба - найкращий фундамент для майбутньої коронки. Фахівці нашої клініки намагаються завжди зберегти або по можливості відновлювати рідні корені, хоча в деяких особливо запущених випадках їх і доводиться замінювати штучними аналогами.

Яка ціна пломбування кореневих каналів зуба?

Ціна на лікування зубних каналів в Тернополі залежить від кількості пошкоджень і чи піддавався раніше зуб методам лікування. Остаточну ціну можливо розрахувати після первинної консультації з лікарем - стоматологом. Звертаючись фахівців стоматології Dental Home, ви робите надійний та якісний вибір. Ми зможемо справитись з будь-якою складністю захворювання. Для запису на консультацію перегляньте розділ «Контакти».

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital