подарунок для вас
viber

Кількість відгуків: 2

Написати відгук
Записатись на прийом
Корисна інформація

Для того щоб охопити весь спектр захворювань, детально вивчити їх ознаки, походження та підібрати оптимальні методи лікування стоматологія, як гілка медицини, поділяється на додаткові галузі. Однією з них є терапевтична стоматологія суть якої полягає у вивченні та лікуванні  захворювань зубів та ясен нехірургічними методами.

Терапевтична стоматологія - Dental HomeDental Home - одна із провідних терапевтичних стоматологій Тернополя, куди ви можете звернутися для реставрації пошкодженої емалі, лікування захворювань ясен та пломбування зубних каналів, а також - для професійного чищення ротової порожнини. Ми використовуємо сучасне та високоефективне медичне обладнання, що дозволяє досягти надточних результатів діагностики та терапії.  А приємні ціни терапевтичної стоматології не дозволять вам відчувати дискомфорт через високу вартість стоматологічних послуг. Натомість - радість та насолода від приємного результату.

Гортайте, щоб переглянути список послуг, які ми з радістю вам пропонуємо.

Лікування карієсу

Карієс - це найпоширеніше стоматологічне захворювання, яке поширюється на тверді тканини зубів, погіршує стан емалі та спричинює псування і втрату зубів. Небезпека карієсу криється у безболісному протіканні хвороби. Людина може і не здогадуватися про нього, якщо хвороба утворюється на внутрішній частині зубів і є непомітною без застосування спеціального обладнання. Зазвичай, люди звертаються по допомогу вже тоді, коли стадія карієсу глибока і зуб починає боліти. Ось чому так важливо своєчасно виявити проблему та запобігти її поширенню.

Стоматологічна процедура дозволяє повністю відновити зруйновані тканини і уникнути можливих ускладнень, як-от пульпіт чи періодонтит. У нашій клініці вам запломбують хворий зуб якісним та стійким матеріалом, зберігши його природну форму та комфорт під час пережовування їжі.

Лікування пульпіту

Сильний ниючий зубний біль, що пронизує все тіло, і ви готові бігти до стоматолога навіть посеред ночі. Напевно так описав би захворювання пульпітом кожен, хто мав такий сумний досвід. Попри дещо малознайому назву, пульпіт - це одна із найпоширеніших проблем, з якою пацієнти звертаються у нашу клініку. Основними  ознаками цієї проблеми є мимовільні та ниючи спалахи болю, які посилюються в нічний час доби, підвищена чутливість до холодного, гарячого чи солодкого, зіпсовані та м’які області зуба, неприємний запах з рота. Основною причиною виникнення пульпіту лікарі вважають запущений і ускладнений карієс, проте часто запалення нервово-судинного пучка (той же пульпіт) провокується непрофесійними діями лікаря, або впливом хімічних препаратів, наприклад, кислотами.

Знайома проблема? Звертайтесь у Dental Home! У нас високоточна медична діагностика, сучасні професійні матеріали, та найдосвідченіші лікарі, які володіють сучасними і ефективними методами лікування пульпіту. Не ігноруйте проблему, адже при своєчасному зверненні до лікаря лікування пульпіту може бути завершене всього за один сеанс.

Лікування періодонтиту

Періодонтит - це запальний процес періодонта (сполучної кісткової тканини зуба). Результатом такого захворювання є утворення кісти або абсцесу на верхівці кореня зуба. Сучасні методики лікування дозволяють впоратися із недугою без хірургічного втручання та втрати зуба. Проте, пацієнту слід бути обачним, і вчасно звернутися в стоматологічну клініку, адже буває надто пізно і зуб не вдається зберегти.

Окрім неналежного догляду за зубами, існують й інші поширені причини виникнення періодонтиту. Серед них - інфекційні захворювання, неякісне пломбування зуба чи лікування нерва, фізично спричинені деформації та пошкодження тканин зуба, тріщини, надколи, подряпини. Не варто виключати і алергію, адже виникнення періодонтиту може бути реакцією на сильнодіючі ліки або знеболюючі препарати. 

Симптоми захворювання різні, залежно від стадії хвороби. В основному, це тягнучий біль, болісні відчуття при натисканні на зуб (надкушуванні твердої їжі), підвищена температура, гнійні утворення на зовнішній стороні щелепи, та ін.

Як ми можемо допомогти?

Лікування періодонтиту розпочинається із діагностики та рентгенівського знімка. Після цього лікарем-стоматологом проводиться дезінфекція ураженої ділянки, за необхідності, вводиться локальна анестезія. Тоді, лікар чистить та пломбує канали та реставрує коронкову частину зуба. Наостанок, пацієнт отримує рекомендації щодо подальшого відновлення та догляду за зубами.

Повторне лікування кореневих каналів

Існує велика ймовірність того, що хворий канал зуба доведеться систематично переліковувати. Повторне запалення може бути спровоковане багатьма факторами, такими як механічні пошкодження зубних тканин, інфекційні захворювання, а також - недоброякісне лікування у стоматологічній клініці.

Лікарі-стоматологи клініки Dental Home регулярно проводять процедури переліковування зубних каналів. Це відносно нескладний процес, що полягає у видаленні з зуба старого пломбувального матеріалу, усунення вогнища інфекції і повторному пломбуванні кореневих каналів.

Потрібне лікування? Завітайте у Dental Home! Та не забувайте залишати відгуки про нашу  терапевтичну стоматологію. Завдяки вам ми стаємо кращими!

Інші послуги
Відгуки пацієнтів (2)
Ірина 22.11.2019 в 19:10

Дуже привітні та кваліфіковані стоматологи, якщо шукаєте стоматологію у Тернополі - можете сміло звертатись.

Адміністрація Dental Home

Дякуєм за Ваш теплий відгук, нам дуже приємно)

Олег 11.11.2019 в 16:15

Дякую за якісне відбілювання зубів, все супер дуже приємні стоматологи, і ціни приємно здивували, можу сміло порекомендувати стоматологію Dental Home!!!

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за Ваш відгук!

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital