подарунок для вас
viber

Процедура фторування дозволяє відновити елементи, що відповідають за міцність зубів. Фтор володіє властивістю попереджати карієс за допомогою гідроксильної групи. Завдяки цим компонентам відбувається процес захисту емалі. Якщо ви хочете дізнатися більше про    фторування зубів у Тернополі, відвідайте нашу клініку Dental Home. Ми надамо повну інформацію щодо цієї процедури та інших послуг.

Для кого призначена процедура фторування?

Фторування буде корисним для всіх! Рекомендується пройти лікування якщо у пацієнта наявний карієс та тонко емаль зубів. Також лікарі стверджують про позитивний вплив фторування під час вагітності. Але варто відмовитись від послуги, якщо в пацієнта наявний цукровий діабет та онкологія.

Фторування виконують за допомогою простого і глибокого методу. Спочатку лікар оцінює ситуацію та призначає тип лікування.

Щоб здійснити консультацію в стоматології Dental Home в Тернополі перейдіть на сайт клініки та оберіть зручний для Вас час.

Головним інструментом для виконання простого фторування є спеціальна ложка, яка створена з воску. Поглиблення заповнюється індивідуально підібраним комплексом розчинів. Після прикладання на поверхню емалі, продукт залишають в такому положенні на 15-20 хвилин. Тривалість результату від процедури залежить від індивідуальних особливостей пацієнта.

Глибоке фторування зубів дозволяє наситити фтором і кальцієм весь зуб. Щоб виконати дану процедуру потрібно пройти кілька етапів:

  1. Спочатку проводиться попередня підготовка ротової порожнини пацієнта.
  2. Після того, як зуби ретельно висушують, на емаль наносять спеціальну речовину. Розчин залишають на 5-7 хвилин.
  3. Далі проводять саме фторування. Емаль зуба обробляється ватним тампоном, що містить спеціальне молочко з гідроокису міді та кальцію і ретельно прополіскують ротову порожнину. Завдяки процедурі глибокого фторування створюється надійний захисний на зубній емалі. Ефект здатен зберігатися протягом кількох років.

Як доглядати за зубами після фторування?

Просто продовжуйте звичний спосіб життя. Пацієнтам радять проводити щоденну гігієну ротової порожнини, а саме:

  • Чищення зубів двічі на день.
  • Щоденне ополіскування.
  • Не варто вживати дуже холодні напої протягом 2-3 днів після процедури.
  • Використовуйте зубну нитку.
  • Регулярно проходити огляд стоматолога.

Чому варто застосовувати дану процедуру в ранньому віці?

Процедура володіє великим позитивним ефектом для дітей. Фтор зміцнює зуби та запобігає розвитку бактерій в ротовій порожнині. В ранньому віці люди більш схильні до утворення карієсу, оскільки їх емаль дуже тонка і не достатньо сформована. Глибоке фторування забезпечує утворення кристалів фтористого кальцію. Завдяки цьому зменшується чутливість зуба і збільшується його міцність. Речовина покриває в поверхню зуба на тривалий час. Тому спеціалісти радять батькам вчасно подбати про здоров’я їх дітей, щоб запобігти утворенню проблемних станів в майбутньому.

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital