подарунок для вас
viber

Кількість відгуків: 1

Написати відгук
Записатись на прийом
Корисна інформація

Фторування зубів в Тернополі – суть процедури, різновиди, переваги

Міцна емаль – запорука здоров'я зубів. Міцною вона може бути лише тоді, коли їй вдосталь вистачає фтору. З їжею та напоями необхідні об'єми задовільнити вкрай складно. В іншому випадку, окрім втрати цілісності, в ротовій порожнині формуються і інші захворювання. Все це напряму впливає на якість життєдіяльності людей.

Що являє собою фторування

Фторування зубівВ порівнянні з іншими методиками, спрямованих на збереження цілісності, не останнє місце займає фторування зубів в Тернополі. Цю процедуру потрібно проводити в любому віці, а людям з завищеною чутливістю чи схильністю до розвитку карієсу – це просто необхідність.

Фторування – це маніпуляція, пов'язана з використанням фторовмістних сполук на поверхню зуба. Іони, проникаючи в середину, створюють захисний шар, що запобігає активному розвитку карієсу.

Передумови звернення до дантистів

Хворобу завжди легше попередити, чим потім лікувати. Тому стоматологи Тернопільщини наполягають на проведенні профілактичних дій. Якби дбайливо людина не чистила зуби, наглядала за ротовою порожниною, рано чи пізно м'який наліт все ж з'являється. А це перша передумова до втрати цілісності зубної емалі. Наліт – це не єдина причина та сигнал вернути увагу на стан здоров'я своїх зубів. Це ще і:

  • Підвищений рівень чутливості на дію температурних перепадів, кислого чи солодкого. Іонізація фтором здатна позбавити людину від неї.
  • Білосніжна посмішка – мета багатьох. Для цього вони звертаються до дантиста, щоб відновити її відсутність. До речі, чутливість після відбілювання також збільшується. Отже, після процедури також слід пройти сеанс іонізації.
  • Гостра нестача в зубах фтору. Проявляється таке явище значним чи не дуже потемнінням емалі в зоні ясен. При дотикання вони віддають білю. Це означає, що кількість фтору в зубі вкрай низька.
  • Вагітність. Жінки в період виношування дитини дуже сильно втрачають кальцій та фтор. Малюк, розвиваючись в середині матері, дуже сильно їх потребує. А оскільки основним джерелом являється організм вагітної, першими страждають саме зуби.

Існує список протипоказань, з яким також важливо ознайомитись:

  • Занадто великий вміст фтору в напоях (наприклад в воді, шо входять в їх склад).
  • Алергічна реакція на будь-які речовини з вмістом фтору.
  • Флюороз.

Фторування молочних зубів чи постійних – це надійний захист від карієсу на протязі 6 місяців.

Види та регламент проведення

Фторування зубівТехнологія здійснюється однаково, різняться тільки види методик. А їх існує декілька різновидів:

Просте. Лікар виготовляє зліпки зубів пацієнту. Заповнює їх фторовмістними препаратам, надягає капу на зуби. Пацієнт повинен в них посидіти хвилин 15.

Глибоке. Під цим поняттям слід розуміти дуже ретельну чистку поверхні зуба. Застосовується тут емаль-рідина, що наноситься пацієнту на зуб. Тривалість одного сеансу складає хвилин 12 часу. Рідина закріплюючись на зубі дозволяє здійснити дуже ретельне чищення (включаючи мікро тріщини).

Ескпрес. Тут також застосовуються капи (одноразові), заповненні спеціальним фтор-гелем. Їх натягають на 15 хвилин. За цей час на поверхні зубів утворюється захисна плівка. Саме вона запобігає вимиванню кальцію та фтору зі складу емалі.

Вартість процедури

Ціна на фторування зубів тернопільським пацієнтам складає в середньому 300 гривень. Гроші малі, а користь від процедури – вагома. Здорові зуби дитини чи дорослого дають можливість споживати любі продукти споживання. Чого не можна сказати про тих пацієнтів, що страждають на карієс. А це хвороба, котра передбачає біль вартісне лікування.

Інші послуги
Відгуки пацієнтів (1)
Руслан 18.09.2019 в 13:08

Робив тут фторування зубів своєму сину, все пройшло чудово, видно що тут працюють професіонали. Дякую!

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за відгук, нам приємно)

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital