подарунок для вас
viber

Зуби - це один із найважливіших органів людини, тому гниття зубів не природний процес. Від природи закладено, що зуби мають бути інструментом для розламування горіхів, чищення плодів, насіння.

Зуби диких тварин настільки міцні, що з них наші предки робили інструменти (а сучасних собак потрібно водити до зоодантиста). 

Для прикладу, ось черепи індіанців які пролежали в землі 100 000 років. Зверніть увагу на їх зуби.

Чи ось череп з палеоліту, якому на сьогодні 2 500 000 років. Зверніть увагу як добре збереглись зуби.

Прайс Вестон в 1930-их роках, протягом 10 років, проводив дослідження. Ціль якого полягала в пошуку закономірностей, що впливають на здоров'я ротової порожнини груп населення, до яких не добралась цивілізація.

В ході дослідження, він об'їздив половину світу. І в племенах, які він відвідував, спостерігалася одна закономірність. Міцні зуби без карієсу, з рівними зубними дугами. Прайс  також зауважив, що зуби були завжди в хорошому стані, навіть якщо плем'я жило в поганих умовах.

Також він вивчав жителів з тих самих племен, що працювали на білих людей, але відмовились від традиційного харчування на користь раціону білої людини. А саме - мука дрібного помолу, консерви, цукор. Серед таких груп людей був розповсюджений карієс.

Прайс Вестон стверджує, що расовий фактор не має відношення до здорових зубів. Адже сім'ї, які харчувалися традиційною для них їжею, володіли здоровими білими зубами, з рівною сумішкою.

А от сім'ї, які  переходили на раціон сучасної людини страждали від карієсу, а в дітей викривлялися зуби.

Віддавши їхню традиційну їжу на аналіз, Прайз побачив, що кількість мінеральних речовин в 4 РАЗИ більша ніж в раціоні сучасної людини, також була збагачена вітамінами групи A, D, тобто жиророзчинними вітамінами.

Прайс вважав, що жиророзчині вітаміни є каталізаторами, від яких залежить засвоєння інших поживних речовин,  мінералів, білків, вітамінів.

.

Адже в сучасній продукції є дуже багато швидких вуглеводів, цукрів, шкідливих жирів, які не приносять користі організму. Бо для масового виробництва, ми пожертвували їх якістю.

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital