подарунок для вас
viber

Красиву посмішку можна отримати всього лише за кілька візитів до стоматолога. Думаєте це не можливо? Саме завдяки появі вінірів відбувся великий прогрес в естетичній стоматології. Ця конструкція встановлюється на поверхню зуба у вигляді тонкої накладки. При цьому відбувається мінімальне хірургічне втручання. Вініри можуть приховати дефекти зубного ряду і придати посмішці впевненості.

Зверніться у стоматологію Dental Home, щоб дізнатися про встановлення вінірів у Тернополі. Наші лікарі – справжні професіонали. Ми виконаємо процедуру швидко і за вигідною ціною. А для того, щоб Ви були впевнені в якості лікування, ми розповімо Вам трішки інформації про встановлення вінірів.

Як встановити конструкцію?

Для початку лікар проводить первинний огляд. Після цього потрібно очистити поверхню зубів від нальоту, карієсу та різного роду запалення. Також варто звернути увагу, що лікарі не рекомендують встановлювати вініри на тонку емаль зубів, оскільки це може посилити негативний ефект. Наступним етапом встановлення стане обробка природного зуба. Лікар повинен вирівняти його форму, для того, щоб вініри виглядали максимально природно. І нарешті встановлюється матеріал.

Приблизний термін служби вінірів становить 10 років. Але це відбувається при умові правильного догляду за зубами. Після завершення дії старих вінірів встановлюються нові за бажанням пацієнта.

Чи відрізняється колір штучного зуба від природного?

Емаль зубів може мати різні відтінки. На жаль, під впливом різних чинників, її структура може змінитись і колір також. З віком кількість емалі зменшується, і поверхня зуба стає більш чутливою. Зазнає змін і дентин. Тому зуби у літніх людей темніші. Зміни відтінку зубів може вирішити естетична стоматологія. Для того, щоб обрати правильний колір зубів для пацієнта, лікар використовує спеціальну штучну палітру. При виготовленні вінірів є можливість підібрати бажаний колір, оскільки це суцільна конструкція. Але щоб зробити якісний вибір потрібно врахувати колір шкіри, волосся і навіть білка очей. При підборі кольору вінірів також необхідно подбати про правильне освітлення. Якщо лікар буде встановлювати конструкцію при штучному світлі, результат може вийти не якісним.

Який матеріал обрати?

Стоматологія Dental Home у Тернополі пропонує великий вибір матеріалів для виготовлення вінірів. Наші клієнти завжди зможуть висловити свої бажання та надати перевагу певному виду. Щоб здійснити запис на консультацію, зв'яжіться з нашим адміністратором - 098 211 4162.

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital