подарунок для вас
viber

На цей момент, здорова посмішка має набагато більше значення, ніж це було раніше. Варто помітити співрозмовнику дефекти Вашої посмішки і його увага буде завжди на цьому моменті. Після такого, звичайно, кожна людина почне приховувати недолік. Але це не вирішення!

Однією з найбільш поширених проблем є жовтизна зубів. Часто люди використовують традиційні або не перевірені засоби, які тільки пошкоджують емаль зуба. Проникаючи в тканини зуба вони руйнують природний пігмент покриття. Після таких процедур дентин зуба стане дуже слабким і його захист помітно послабиться. І як результат  – висока чутливість емалі.

На зміну кольору зуба впливають також продукти харчування, такі як чай, кава та інша їжа, яка містить природні або штучні барвники. Емаль не може відновлюється самостійно. Є лише допоміжні препарати, якими покривають зуби після відбілювання. Тому варто подбати про здоров’я своїх зубів.

У стоматології Dental Home в Тернополі використовують тільки якісні та безпечні матеріали для проведення процедури. Наші лікарі уникають хімічних відбілювачів і використовують тільки перевірені продукти. В нас Ви можете здійснити спеціалізовану чистку за найнижчими цінами.

Що варто знати про процедуру відбілювання?

Пацієнт повинен розраховувати на те, що за допомогою такої процедури можна повернути природний колір зубів, а не зробити їх білосніжно білими. Кожна людина володіє індивідуальними особливостями й зуби не є виключенням. Щоб підтримати ефект після процедури можна використовувати пасту з відбілюючим ефектом. Але не варто користуватися нею на постійній основі, особливої користі це не принесе. Тому проконсультуйтесь краще з лікарем перед тим, як обрати потрібний продукт.

Що варто знати про професійне відбілювання зубів?

Професійне відбілювання, яке проводять в клінічних умовах, поділяють на фотовідбілювання, лазерне і внутрішньоканальне. Ефективність проведення процедури залежить від професіоналізму стоматолога та уважності пацієнта. Якщо не виконувати поради спеціаліста, то це може призвести до погіршення результату. Існує також ряд протипоказань для професійного відбілювання, наявність яких варто визначити перед проведенням процедури, це:

  1. Наявності карієсу.
  2. Пародонтиті.
  3. Період вагітності.
  4. Онкологія.
  5. Наявності стоматиту або тонкої емалі зубів.
  6. Висока алергічна чутливість.
  7. Наявність пломб і протезів.

Ви можете здійснити відбілювання зубів у стоматології Dental Home в Тернополі. Процедура триває від 1 до 2 годин. Потрібну кількість сеансів визначить лікар під час первинної консультації. Запис на консультацію можливий на сайті dental-home.te.ua. Радісні очі пацієнта та щира посмішка – це найкращий стимул для наших спеціалістів!

Як доглядати за зубами після процедури?

Лікарі радять чистити зуби двічі на день та використовувати спеціальні ополіскувачі для ротової порожнини. Також пацієнт повинен відмовитись від кофеїну, тютюну та алкоголю на один тиждень. Куріння дозволяється на 7 день після процедури. Наші спеціалісти радять проводити професійну чистку двічі на рік.

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital