подарунок для вас
viber

Вініри – це спеціальні накладки на зуби, котрі закривають всю їх видиму поверхню. Насправді, вініри – це досконале рішення, щоб приховати видимі дефекти зубів, змінити їх форму або колір.

Вініри – це одне з найкращих рішень естетичної стоматології, адже вони роблять зуби білими і красивими, приховують сколи, надломи і щілини.

Однак варто пам’ятати, що свою первинну красу та білизну вініри зберігають лише за умов правильного догляду. Оскільки поверх кераміки нанесена глазур, то догляд за нею регламентується. Тонкі накладки крихкі і нестійкі до пошкоджень, тому необхідно дотримуватися певних правил.

Доглядати за вінірами насправді не складно, як і за своїми зубами, однак варто пам’ятати декілька важливих правил:

  • Не можна використовувати абразивні порошки та пасти. Абразивні часточки будуть пошкоджувати делікатну поверхню глазурі вінірів, тож вона буде тьмяніти та може отримати дефекти.
  • Вибирати для догляду щітку з м’якою щетиною, а для догляду за яснами використовувати іригатор.
  • Дуже ретельно слід вичищати місця стиків вініра та зуба – є ризик вторинного карієсу по межі. Для цього варто застосовувати спеціальні йоршики та флоси.
  • Кожних пів року відвідайте свого дантиста для проведення профілактичного огляду та професійного чищення зубів.

 viniry

Якщо правильно та грамотно доглядати за вінірами, дотримуватись рекомендацій лікаря, то вони практично не поступаються своїм, справжнім зубам. Сучасні вініри виготовляються із матеріалів, котрі мають довготривалий термін служби. Але на великі навантаженні вініри, звісно ж, не розраховані. Ними, як і своїми зубами, не варто гризти горіхи та відкривати кришки.

Ми рекомендуємо:

  • не гризти насіння зубами, а лише очищати вручну;
  • не розгризати горіхи, не відкривати зубами шкаралупу;
  • не гризти льодяники і карамельки;
  • берегти зуби від різкого перепаду температур;
  • уникати ударів, наприклад, під час занять спортом. Додатково використовувати захисні капи.

Установка вінірів – сучасний, новомодний метод корекції зубів. З їх допомогою можна зробити посмішку сліпучою, не піддаючи великій трансформації рідні зуби. У нашій клініці ви можете встановити вініри та отримати усмішку своєї мрії. Запрошуємо на консультацію!

 

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital