подарунок для вас
viber

Більшість з нас, коли мова заходить про стоматолога, кривиться та згадує свій найбільший страх. В пам'яті одразу з'являється та страшенна бормашинка, яка видає жахливі звуки, а також інструменти стоматолога, що лежать напоготові збоку на столику. Та час не стоїть на місті, розвиваються технології та методика лікування. І стоматологія не виняток.

 

Проте, аби дитина ніколи не боялася відвідувати зубного лікаря, потрібно особливу увагу звернути на перший прийом та підготувати її морально. 

 

Психологи рекомендують провести для малюка екскурсію клінікою ще до того, як починають боліти зубки. Дитина познайомиться з лікарями, пограється дозволеними інструментами та полежить чи покатається у кріслі. Не зайвими будуть вигадані історії про пригоди зубчиків чи щось на кшталт цього. Рекомендують фахівці показати маленькому майбутньому пацієнту і фотографії інших діток, які приходили лікувати зуби, адже хороший приклад  впливає позитивно на будь-кого. 

 

Під час такої екскурсії лікар може оглянути стан зубчиків, а при бажанні дитини - й почистити їх. Така лояльна та цікава зустріч спонукатиме дитину повернутися до цього хорошого стоматолога. 

 

При правильному підході та розмовах, дитина легко піде до клініки, коли почне боліти зубчик. Говоріть спокійно і виважено, аби малюк не відчув, що ви самі переживаєте та боїтеся. 

 

В жодному разі не потрібно стверджувати, що лікар нічого не робитиме - так ви втратите її довіру. Не нагнітайте ситуацію, розповідаючи про безболісні уколи чи стоматологічну бормашину. Не розповідайте дитині про жодні лікарські маніпуляції.

 

Перед походом до лікаря погодуйте дитину за годину-півтори. Із собою прихопіть улюблену іграшку малюка. Аби дитина не втомилася, очікуючи в черзі, приходьте за 10-15 хвилин до прийому. Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital