подарунок для вас
viber

Найголовніше в житі батьків, це надати безпеку для своєї дитини. Варто також подбати і про її здоров’я. Різні хвороби набагато простіше вирішуються саме в дитячому віці. Тому потрібно обрати кваліфікованого спеціаліста, в якому Ви будете впевнені.

Здоров’я людини починається з їжі. А саме з ротової порожнини. Щоб обрати стоматолога для дитини, потрібно врахувати кваліфікованість спеціаліста і його поведінкові здібності. Адже всі ми знаємо наскільки дітки бояться лікарів.

Стоматологія Dental Home в Тернополі володіє високоякісним обладнанням для дітей та дорослих. Варто звернути увагу на те, що наші спеціалісти прикладають максимум зусиль, щоб не налякати дитину і навіть ін’єкції ми виконуємо завдяки спеціальним пристосуванням. Ви обираєте нашу клініку, а ми дбаємо про повноцінне, якісне і безболісне лікування для Вашої дитини.

На що варто звернути увагу при виборі лікаря?

  • Для початку батькам потрібно відвідати лікаря самостійно перед тим, як завітати з дитиною. Якщо спеціаліст не викликав довіри, варто пошукати іншого. Висококваліфікований стоматолог повинен працювати в клініці, яка оснащена якісним матеріалом. Тому варто звернути увагу на місце роботи. Батьки повинні дізнатися про статус клініки та її репутацію. Пацієнт має повне право відвідати стоматологічний кабінет і оглянути його.
  • Досвідчений дитячий стоматолог повинен ознайомити батьків із планом лікування. Має бути відповідний зв'язок дитини і лікаря, для виникнення повної довіри. Батьки мають знати, як проходить лікування, які його наслідки, вартість процедури. Варто бути присутнім в кабінеті під час процедури і звернути увагу на те чи перевіряє лікар стан порожнини рота повністю.
  • Будь яке насилля зі сторони лікаря суворо заборонено. Сучасний дитячий стоматолог – це досвідчений психолог. Проводити маніпуляції у роті спеціаліст зобов’язаний лише з дозволу дитини. Варто також залучати малюка до вибору матеріалу під час роботи, або підбір інструментів. Це збільшить довіру.
  • Важлива швидкість. Потрібна висока оперативність роботи спеціаліста, щоб завдати менше стресу дитині. Підвищене слиновиділення, сильна непосидючість і галасливість будуть тільки заважати під час процедури. Максимальний час роботи має складати не більше 20 хвилин. Тому батькам потрібно підготуватись до кількох сеансів візиту і набратись терпіння.
  • Фахівець повинен залишатись один. Варто пам’ятати, що спеціаліст обирається не на одну процедуру. Стоматолог повинен стати другом для дитини.

Як часто потрібно відвідувати стоматолога дітям?

Перший огляд дитини в стоматолога відбувається в 6 місяців. Лікар перевіряє відсутність проблем в такому ранньому віці, але це досить важливо. Наступний візит припадає на 12-15 місяць після народження. Фахівець перевіряє відсутність карієсу, який нажаль може розвинутись в дуже ранньому віці. Третє відвідування стоматолога настає у 2-3 роки. На даний момент повинні прорізатись всі молочні зуби. Цей останній ранній візит підготовлює малюка до подальших оглядів.

Варто звернути увагу на те, що вже в трьохрічному віці стоматолог може помітити зміну прикусу дитини. Часто батьки думають, що не варто лікувати молочні зуби. Але ця думка досить хибна. Варто спостерігати над процесом випадання молочних зубів, щоб попередити неправильний процес росту постійних зубів.

Наступні огляди відбуваються двічі на рік.

Що потрібно знати?

Дитяча стоматологія у Dental Home в Тернополі спеціалізується на роботі з дітьми. Наші спеціалісти готові забезпечити широкий послуги у цій сфері. Дитячі стоматологи нашої клініки допоможуть навчити вашого малюка правильно проводити гігієну ротової порожнини. Також ми надамо повну консультацію для правильного харчування дитини і підвищені її імунітету.

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital