подарунок для вас
viber

Ви регулярно відвідуєте стоматолога, ретельно доглядаєте за своїми зубами, проводите процедури відбілювання, але все одно залишаєтеся незадоволені своєю посмішкою? Не журіться! Досягнення сучасної стоматології допоможуть вам реалізувати вашу мрію про ідеальну усмішку. І якщо раніше вас могли лякати ті незворотні зміни, які будуть потрібні для здобуття бажаної «посмішки на мільйон», то з появою нової революційної технології — керамічних вінірів — стало можливим домогтися чудової посмішки без жертв, з можливістю в будь-який момент повернути вашим зубам первісний вигляд.

Вініри називають "голівудськими вінірами" через їх високу популярність в середовищі голлівудських зірок. Вініри являють собою різновид керамічних вінірів, виготовлених з запатентованого матеріалу на основі оксиду цирконію. Завдяки високій міцності використовуваного матеріалу стало можливим виготовляти найтонші пластинки, товщина яких не перевищує товщину контактних лінз. Завдяки цьому попередню обробку зубів вдалося звести до мінімуму. Гранична тонкість вінірів дозволяє імітувати природну прозорість натуральних зубів, колір пластинок варіюється, завдяки чому можна підібрати відтінок, найбільш підходящий до сусідніх зубів і домогтися чудового естетичного результату.

viniry

Вініри — це новий безболісний спосіб віднайти чудову, природну посмішку і надати зубам натуральну стійку білизну.

Вініри ефективні при різних косметичних дефектах зубів — вони допоможуть прибрати сколи, замаскують проміжки між зубами (діастеми), усунуть клиновидні дефекти й дефекти, обумовлені підвищеним стиранням зубів, нададуть зубам красиву форму, вирівняють колір зубів, дозволять виправити недоліки, викликані флюорозом та "тетрацикліновими "плямами. У разі нерівного розташування зубів вініри можуть стати чудовою альтернативою брекет-системі, яка неминуче заважає, виглядає неестетично і зобов'язує вас до тривалого лікування. Стоматолог оцінить стан і розташування ваших зубів і прийме рішення про необхідність ортодонтичного лікування  і в разі відсутності серйозних проблем вініри з легкістю скорегують форму і розташування зубів, вирівнюючи зубний ряд і виправляючи неправильну форму зубів.

Дизайн ультратонких вінірів розробляється індивідуально для кожного пацієнта. Вініри мають кілька ключових переваг в порівнянні з традиційними вінірами: ці ультратонкі керамічні пластинки наклеюються прямо поверх ваших зубів, їх установка не вимагає знеболювання й обточування твердих зубних тканин, і в будь-який момент, як тільки ви цього захочете, їх можна зняти й повернути зубам їх колишній вигляд. Без уколів, без болю й обточування — вам абсолютно нічого втрачати! Крім цього, вініри дуже довговічні — термін їх служби перевищує 20 років, тому можна бути впевненим в тому, що ваша гарна посмішка буде радувати вас ще довгі роки. Для повного перетворення посмішки потрібно всього 2 візити до стоматолога.

Технологія виготовлення вінірів — проста. В ході вашого першого візиту стоматолог зробить зліпки з ваших зубів. Потім ви разом зі стоматологом підберете бажаний відтінок зубів для вашої нової білосніжної усмішки. За знятими зліпкам будуть відлиті гіпсові моделі, для яких техніки виготовлять індивідуальні керамічні вініри. Під час вашого другого відвідування буде проведена перевірка індивідуально виготовлених вінірів, а потім — їх безболісна установка на передню поверхню зубів.

Вініри не створюють ніяких обмежень в вашому харчовому раціоні — ви можете споживати будь-яку їжу і пити будь-які напої. Просто не забувайте регулярно, раз на пів року, відвідувати свого стоматолога для перевірки стану зубів і професійного чищення, що допоможе зберегти вашу посмішку красивою і сліпучою.

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital