Viber
Віта Качечка 29.12.2025 в 15:56

Були з донечкою в цій стоматологічній клініці. Все пройшло чудово, окрема подяка стоматологу Софії.

Кушнерик Христина 05.05.2025 в 17:33

Дуже вдячна лікарю Христині Сергіївні — уважна, акуратна і справжній професіонал! Лікування пройшло швидко й безболісно, а ціни приємно здивували — не «кусючі», як це часто буває. Рекомендую щиро! Тепер звертатимусь тільки сюди!❤️

Анна 21.02.2024 в 09:26

Професійні лікарі, чудова команда, завжди готові допомогти в екстрених ситуаціях. Рекомендую❤️

Оксана 15.02.2024 в 20:28

Лікували зуби моій донечці, ми задоволені результатом. Дякую гарним лікарям !

Наталя Дністрянська 11.01.2024 в 10:59

Стоматологію Dental Hoom рекомендую на 100% .Із власного досвіду можу сказати що тут дуже приємний персонал,гарно і якісно лікують зуби.Із ввічливістю та розумінням відносяться до Вас.Лікувала
та робила професійну чистку у Івана Михайловича а також лікар ортодон Олена Михайлівна встановлювала брекети.Роботою задоволена👍👍👍

Oksana 19.12.2023 в 18:39

Дякую Dental Home Ternopil за чудове відбілювання, професійний підхід і розкішні зубки!🦷❤️

Анна 12.10.2023 в 18:49

Дякую за лікування! Лікували 2м діткам! Рекомендую

Анна 22.09.2023 в 12:01

Дякую лікарю Софії за якісне і комфортне лікування зубчиків для моєї доньки! Зробили 2 зубки. Дитина біжить залюбки!
Рекомендую клініку!

Kрістіна 21.09.2023 в 13:08

Доброго дня , лікували донці зубки у вас під наркозом , лікар була Софія дуже все сподобалось , качественно та швидко, дитина у захваті

Наталія 16.08.2023 в 15:54

Я реальна істеричка щодо лікування зубів. Йшла до Івана Олексійовича як на заклання )))
Але. Йду туди вже як додому )))
Плюси клініки:
- неймовірно уважне ставлення
- пане Іван, респект за терпіння моєї переляканості )))
- абсолютно дружня атмосфера
- клієнта уважно слухають, і , головне, чують
- оптимальний підбір лікування зубів, пропонуються різні варіанти, щоб не постраждав бюджет
- дитячі стоматологи - то казка! Я сама заслухалася, як вони щебечуть, заспокоюючи дітей
- хірург Дмитро просто профі своєї справи!!!
+ смачна кава

Мінуси: я дуже далеко від клініки ((( вимагаю філіал в Польщі )

Одним словом, дуже рекомендую!

Євгенія 11.08.2023 в 21:33

Лікували дитині зубки, об'ем роботи був великий тому робили седацію, тепер у дитина всі зубки здорові, все пройшло добре, дуже дякую 🌼

Жанна 09.08.2023 в 21:56

Дякую вам!!!!
Спасли зубчики дитині, позбавили страху до стоматології та «жужалки».
Рекомендую всім в кого дітки бояться тут знайдуть підхід до них і позбавлять страху.
Най кращі!!!

Маріанна 31.05.2023 в 16:41

Доброго часу доби🙌
Я вдячна долі, що мала змогу потрапити саме у вашу стоматологію, безпосередньо до Христини Сергіївни. Настільки все чітко, продумано, професійно, а головне безболісно.😍

Христино Сергіївно, якщо Ви це читаєте, то знайте: Ви- моя зубна фея 🧚‍♀️. Ви Богиня, котрій я б співала хвалебні ОДИ❤️ Ви - втілення професіоналізму, краси, комунікабельності та просто чудова людина. Дуже крутий стоматолог! Завдяки Вам я ще більше полюбила свою посмішку❤️

Усім рекомендувала і продовжуватиму рекомендувати Dental Home.
Dental Home - назавжди в моєму серденьку❤️🙌

Віта 21.05.2023 в 00:08

Привіт всім! Хочу порекомендувати Dental Home, так як там працюють майстри своєї роботи. В мене в роті була одна "сплошна" діра,але Христина Сергіївна в першу чергу добре почистили від каміння,а потім професійно запломбувала всі діри. Також хочу подякувати Юлію Зіновіївну , так швидко
і без болі я ще зуби не рвала😊 Якщо вам потрібно вирвати зуб,то саме до неї,вирве як моковку з " грядки" 👍 . Ще сподобалася адміністратор ,завжди привітна і в гарному настрої. Клас,все було на 5+

Оксана 06.04.2023 в 18:00

Відбілювала тут зуби все СУПЕР!

Мар'ян Лещишин 23.12.2022 в 14:18

Лікували дитині зуби, дитині 11 років, все якісно безболісно, професійні стоматологи. Рекомендую Dental Home

Світлана Вітик 22.09.2022 в 15:55

Довго відважувалась на прийом до стоматолога... Поки дочку не почав боліти зуб... Юлію Зіновіївну порадили знайомі. В результаті полікували проблемні зуби двом дочкам і мені майже всі😊. Я в захваті від роботи цієї жінки! Вона кваліфікований і креативний спеціаліст, і просто хороша людина!!! Виправила мою посмішку, і тепер я можу навіть "реготати аж до вух"!!! І взагалі персонал класний і привітний!

Наталія 17.06.2022 в 22:51

Дуже рада що потрапила у цю стоматологію!! А ще більше радію нашому стоматологу Юлії Зіновіївні,тому що вона спеціаліст з високої букви!!!! Має підхід до кожного свого клієнта,чи дорослого,чи дитини!!! Рекомендую однозначно!

Лілія 16.06.2022 в 15:53

Дуже задоволені якістю обслуговування в вашій клініці. Юлія Зеновіївна- чудовий професіонал своєї справи. Завдяки їй зуби мого сина в чудовому стані. Рекомендуємо !!!

Оля Фік 11.06.2022 в 14:27

Добрий день.Хочу подякувати Юлії Зіновіївні за професіоналізм,витримку до дітей,легко і приємно лікувати свої і дитячі зубки.Дякую всьому персоналу.Всі привітні приємні люди.Рекомендую!

Наталія 03.02.2022 в 00:00

Я багатодітна мама з Чорткова. Лікувала своїх 3 дітей і сама з чоловіком теж. Я в захваті від підходу до діток різного віку. Знайома мені порадила Dental Home. Працюють чітко і злагоджено, завжди привітні і швидко та безболісно усувають проблему. Дуже вдячна за вашу якісну роботу, тому з радістю всім рекомендую Dental Home ❤️

Зоряна 15.05.2021 в 22:48

Дякую стоматології Dental Home за професіоналізм👍
Водила свою 5 річну донечку.
Після державного стоматолога,моя дитина не давала доторкнутись до зубчика,коли чула слово стоматолог,зразу плач,істерика....
А в стоматології Dental Home зубні феї творять чудеса.До дитини знайшли підхід,полікували зубчика....
Рекомендую👍

Оксана Сорочинська 02.03.2021 в 12:24

Лікарі професійні, використовують сучасні методи лікування та індивідуальний підхід до клієнта. Ціна на послуги помірна та обговорюється з пацієнтом до початку лікування. Весь персонал доброзичливий, уважний і дбає за комфорт відвідувачів. Рекомендую!

Тетяна Любомирівна 06.01.2021 в 14:35

Щиро вдячні Юлії Зеновіївні за професійний підхід та вміння бути "найкращою зубною феєю для дітей". Успіхів вам у вашій праці,терпіння, наснаги,міцного здоров'я!!

Світлана 29.12.2020 в 16:39

Щиро дякуємо Вам. За хорошу атмосферу, за чудовий підхід до дитини. Справжні професіонали, ми дуже задоволені. Все на вищому рівні. Так тримати! Молодці. Дякуємо.

Юлія 22.06.2020 в 16:28

Добрий день, хотіла подякувати Юлії Зиновіївні,за сьогоднішній прийом, дякую,що лікуєте мене як дитину,і мені з вами не страшно і не боляче,щеб грамоту дали 🤗 і всьо, йшла б від вас як герой 😘

Мар"яна Чайківська 21.05.2020 в 15:37

Хочу подякувати персоналу клініки, за їх клопітке ставлення до пацієнтів будь-якого віку.Подобається чистота та дезінфекція яку проводять щоразу, презентабельний вигляд та привітність персоналу. Дякую за турботу!

Олена 10.12.2019 в 12:39

Дякую за якісну та професійну гігієну, результатом задоволена, рекомендую дану стоматологію як професіоналів свого діла.

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за відгук, нам приємно.

Таня 09.12.2019 в 19:21

Ставила тут вініри на зуби, все дуже якісно і щей до того доступні ціни, загалом рекомендую!

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за Ваш відгук!

Ірина Василівна 08.12.2019 в 13:11

Дякую стоматології Dental Home за лікування карієсу моїй дочці, дуже чуйний підхід до дітей)

Адміністрація Dental Home

Дякуємо, нам завжди приємно приймати дітей)

Ірина 22.11.2019 в 19:10

Дуже привітні та кваліфіковані стоматологи, якщо шукаєте стоматологію у Тернополі - можете сміло звертатись.

Адміністрація Dental Home

Дякуєм за Ваш теплий відгук, нам дуже приємно)

Олег 11.11.2019 в 16:15

Дякую за якісне відбілювання зубів, все супер дуже приємні стоматологи, і ціни приємно здивували, можу сміло порекомендувати стоматологію Dental Home!!!

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за Ваш відгук!

Ігор 02.11.2019 в 20:44

Хочу залишити відгук про цю стоматологічну клініку. Робив тут протезування, все пройшло безболісно та відносно швидко, видно що тут працюють кваліфіковані стоматологи. Також в порівнянні з іншими стоматологіями тут приємні ціни. Загалом дуже задоволений та із задоволенням можу рекомендувати цю стоматологію.

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за Ваш відгук!

Іра Михайлівна 24.10.2019 в 20:58

Водила сюди свою Оксанку, вона дуже боялась, але приємні стоматологи та мультики із іграшками заспокоїли її. Для неї все пройшло безболісна, і навіть не замітила як було видалено зуб. Дякую Вам!

Адміністрація Dental Home

Оксанка чудова дитина. Дякуємо за теплий відгук!

Руслана 23.10.2019 в 13:24

НЕ знайомий лікар пломбував мені канали (була у відрядженні). Зуб почав боліти і вирішила найти нову стоматологію по рекомендаціям знайомих, порекомендували саме дентал хом, мені перше що порадили випити ібупрофен для зняття болі і прийти на огляд відразу як буде можливість. Приїхала додому і відразу помчала у стоматологію. Після провірки у стоматолога виявилося що це періодонтит, довелося повозитись лікарю з моїм зубом, жахливо неприємно що там все запалилося і що то схоже занесли в перший раз. Але зуб залишився цілий, вдалося зупинити запалення, фахівці в тут реально класні;)

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за відгук, жаль що в нашій спеціальності є такі стоматологи, що так халатно відносяться(

Іван 16.10.2019 в 13:39

Дякую стоматології дентал хоум, все якісно, безболісно та професійно, та щей за приємну ціну. Із впевненістю можете звертатись.

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за відгук, стараємось кожен день ставати кращими і кваліфікованішими.

Роксолана 08.10.2019 в 13:33

Прибігла з нестерпним болем. Після швидкого огляду і знімка щелепи діагностували пульпіт. Лікування пульпіту, як мені здалося, тривало вічність. Але в кінці-кінців все це закінчилось. Вже не болить, але ще злегка ниє. Дякую вам.

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за відгук!

Артур 02.10.2019 в 20:52

Ставив тут брекети на зуби, скоро буду знімати, кваліфіковані спеціалісти, приємні ціни, із спокоєм можете звертатись!

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за Ваш відгук!

Станіслав 19.09.2019 в 13:47

Після брекетів тут і взяв капи для вирівнювання зубів, оскільки побачив після брекетів що все дуже якісно та професійно. Рекомендую!

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за відгук!

Руслан 18.09.2019 в 13:08

Робив тут фторування зубів своєму сину, все пройшло чудово, видно що тут працюють професіонали. Дякую!

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за відгук, нам приємно)

Таня 12.09.2019 в 20:49

Видалял тут зуб мудрості, все пройшло безболісно та швидко, дуже приємні на ввічливі люди працюють. Можу рекомендувати.

Адміністрація Dental Home

Дякуємо! Нам дуже приємно.

Тарас 08.08.2019 в 19:27

Ставив минулого року тут брекети, завтра йду знімати, загалом що можу сказати: дуже привітні та професійні люди, адекватні ціни а найголовніше якісне обладнання та самі брекети. Загалом дуже задоволений що вибрав саме цю стоматологію, дякую Вам!!!

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за Ваш теплий відгук, нам приємно)

Іра Василівна 23.07.2019 в 13:43

Сьогодні зняли пластинки моїй дочці, зубки вирівнялись, хочу подякувати цій стоматології за професійне та дбайливе ставлення до моєї дочки.

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за такий теплий відгук, нам приємно)

Оксана 13.06.2019 в 12:57

Відбілювала тут зуби все дуже якісно, дякую!

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за відгук, нам приємно)

Інна Григорівна 04.06.2019 в 19:41

Водила сюди свою маму на протезування 2 зубів, дуже дбайливі лікарі, мама залишилась дуже задоволена, протези вже стоять 2 роки і все чудово, ніяких зауважень від мами не було, дякуємо Вам велике!

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за відгук, нам дуже приємно)

Ігор 04.06.2019 в 12:43

Ставив тут коронку на зуб, все дуже якісно та безболісно, та і щей за прийнятну ціну. Дякую Dental Home!

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за відгук, нам приємно)

Ліля 17.01.2019 в 13:00

Дякую Вам, дуже професійні спеціалісти тут працюють

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за відгук)

Іван 02.01.2019 в 20:55

Ставив тут імплантат Straumann, все пройшло безболісно, дуже боявся, але даремно, дякую вам.

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за відгук!

Тарас 21.12.2018 в 12:50

Видаляв у цій стоматології зуб мудрості, безболісно, якісно та професійно, рекомендую цю стоматологію!!!

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за відгук!