подарунок для вас
viber

Здорові зуби – це головне правило привабливої зовнішності та показник здоров’я людини. Тому дуже важливо стежити за здоров’ям ясен і зубів, адже загроз існує безліч. Одною з них є певне захворювання м’яких тканин ротової порожнини, тобто рецесія. Це стан, що характеризується зниженням обсягу ясен з оголенням шийки та кореня зуба. При цьому виникає висока чутливість зубів, погіршується естетичний вигляд, відбувається розвиток карієсу.

У нашій стоматологічній клініці Dental Home у Тернополі, Ви можете здійснити запис на консультацію до спеціаліста, який допоможе Вам позбутися проблеми рецесії ясен.

Яка симптоматика захворювання?

Рецесія негативно впливає на зовнішній вигляд людини, тому хвороба позначається на здоров’ї всього організму та психологічному стані. Такий естетичний недолік досить помітний і приносить достатньо дискомфорту. Рецесія ясен поділяється на такі види:

 • легка форма (до 3 міліметрів);
 • середній ступінь (3-5 міліметрів);
 • важка форма (більше 5 міліметрів).

Причин виникнення захворювання досить багато. До них належать:

 1. Неправильна гігієна ротової порожнини.
 2. Супутні захворювання органів травної системи.
 3. Неправильний прикус.
 4. Паталогії зубів та щелепи.
 5. Тривала наявність карієсу та зубного каменю.

Також рецесію може спровокувати сильна механічна дія:

 • неправильне використання брекетів, протезів
 • переломи,
 • падіння.

З віком послаблюється тонус ясен, тому ризик виникнення рецесії збільшується в результаті природного старіння тканин. Також захворювання може виникнути і в дитячому віці.

Як лікувати дану проблему?

При виникненні перших симптомів рецесії варто звернутися до спеціаліста. Стоматологія Dental Home проводить хірургічне та терапевтичне лікування, в залежності від ступеня прогресування хвороби та за доступною ціною. Щоб дізнатися більше інформації, зателефонуйте до адміністрації клініки.

Терапевтичне лікування передбачає усунення даної проблеми антибактеріальними та протизапальними препаратами. Коли процес запалення зменшується, в м’яких тканинах покращується кровообіг і відновлюються регенераційні процеси. Додатково лікар може використати також косметичні способи.

При оперативному лікуванні рецесії здійснюється заміщення оголених ділянок додатковими тканинами. Такий спосіб лікування дозволяє назавжди позбутися хвороби.

 Пластика рецесії ясен з використанням сучасних технологій проходить практично безболісно для пацієнта, тому не варто боятися походу до досвідченого спеціаліста. Дана проблема може призвести до серйозних негативних наслідків, тому фахівці стоматології Dental Home радять вчасно попередити розвиток проблеми. Варто регулярно відвідувати лікаря, слідкувати за особистою гігієною та позбавитись від шкідливих звичок.

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital