подарунок для вас
viber

Завдяки естетичній стоматології можна створити ідеальний образ вашої посмішки. І тільки кваліфіковані спеціалісти зможуть допомогти Вам у цьому. Саме стоматологія Dental Home в Тернополі пропонує широкий спектр послуг який містить:

 1. відбілювання зубів;
 2. реставрацію зубів за допомогою вінірів і люмінірів;
 3. встановлення брекет-системи та пластинок;
 4. методики комплексного відновлення.

Естетична стоматологія усуває пошкодження зуба і виправити вроджені дефекти. Реставрація пошкодженого зуба дозволяє повністю відновити його поверхню і придати впевненості Нашим пацієнтам.

Навіщо це потрібно?

Методика художньої реставрації зубів дозволяє усунути найскладніші дефекти. Комплекс процедур здійснюють за допомогою використання штучних матеріалів. Для того, щоб добитись максимального результату, потрібно підібрати індивідуальні матеріали для кожного клієнта. Процедура проходить в кілька етапів, в залежності від наявної проблеми. Художня реставрація зубів дозволяє відновити пошкодження емалі, тріщини на зубах, травмування зміну кольору зубів. Сучасні методики цієї галузі дозволяють повністю усунути наведені проблеми.

Що обрати?

 1. Відбілювання є найпопулярнішою процедурою в естетичній стоматології. Здоровий вигляд зубів і їх природний колір є запорукою молодості та впевненості. Процедура відбувається в кілька етапів, щоб завдати мінімальної шкоди емалі зубів. Після виконання методик Наші стоматологи надають детальну консультацію для пацієнтів і пояснюють правила догляду після відбілювання.
 2. Завдяки реставрації можна відновити дрібні деталі, глибину та природність форми зуба. Для лікування використовуються матеріали найкращих виробників, які обирають відомі стоматології світу. Тому Ви можете бути впевнені в якості нашої роботи.
 3. Вініри призначені для маскування різних дефектів. Вони корегують зовнішню частину зуба і при цьому, не руйнують його внутрішню структуру. Головною функцією вінірів є захист зубів від руйнівних факторів навколишнього середовища. Вибір методу лікування залежить від проблеми пацієнта. Тому варто проконсультуватися з лікарем, який надасть вам детальну інформацію.

Що таке пряма і не пряма реставрація?

Методика прямої реставрації використовується при легких пошкодженнях зуба. Таке відновлення поділяють на чотири етапи:

 1. Огляд стоматолога і підбір матеріалів.
 2. Професійне очищення ротової порожнини. Може застосовуватися ультразвукова, механічна або лазерна чистка.
 3. Після цього пацієнтові вводять анестезію, для того щоб він не відчував дискомфорту.
 4. Кінцевим етапом є відновлення. Непряма або зовнішня художня реставрація, застосовується при значних пошкодженнях зубів. Це досить складна система методик і лікування, яка займає великий проміжок часу. Сюди відносять встановлення вінірів, брекет-системи, ретейнерів та інших процедур.

Ми радимо обрати стоматологію Dental Home, щоб надати Вам послуги естетичної стоматології в Тернополі. Переглянути процедури та їх вартість ви можете за посиланням https://dental-home.te.ua/poslugi/estetichna-stomatologiya.html

Яка вартість процедури?

Щоб дізнатися вартість всіх послуг, зв’яжіться з адміністрацією стоматології. Але остаточну ціну, Ви зможете дізнатися після першої консультації, коли лікар оцінить проблему. Варто прислухатися до порад лікарів, для того, щоб отримати дійсно бажаний результат і вражати всіх неймовірно красивою і головне здоровою посмішкою.

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital