подарунок для вас
viber

Завдяки сучасному обладнанні імплантація зубів стала простою, абсолютно безболісною і доступною для кожного. Стоматологічна галузь є однією з найпрогресивніших в медицині. За останні роки придумано безліч унікальних способів відновлення цілісності зуба та навіть цілого ряду. Відновлення зубів за допомогою імплантації можлива в будь-якому віці. Завдяки цьому ви можете красиво посміхатися у 20 і в 70 років. Цей безпечний метод відновлення визнаний в усьому світі.

Шукаєте хорошого спеціаліста? Зверніться у стоматологію Dental Home в Тернополі. Наші лікарі запропонують найкращі варіанти за дуже вигідними цінами.

Як проходить процедура імплантації?

Лікування поділяється на кілька етапів:

  1. Спочатку лікар робить необхідне обстеження пацієнта та обговорює всі деталі.
  2. Після чого виконують відповідні знімки, які потрібні для того, щоб спеціаліст правильно визначив етапи.
  3. Останній етап це імплантація. Спочатку встановлюють протези, потім імплантат.

Звичайно процедура не приносить максимум задоволення, оскільки пацієнт може відчувати біль протягом кількох днів після операції. Але це короткочасний ефект. Якісний догляд зробить процес приживлення імплантатів і полегшить його наслідки.

В що вірити, а в що ні?

Попри те, що технологія імплантації затверджена міжнародними організаціями, пацієнти обвіюють навколо неї багато неправильних тверджень. Це відбувається через недостатню обізнаність людей. Тому варто поговорити про те в що вірити, а в що ні.

  1. Імплантати дуже погано приживаються. Не зважаючи на штучне походження матеріалу, організм сприймає імплантат, як природний зуб. Це відбувається в любому віці. Тому рішення абсолютно хибне.
  2. Імплантація призначена лише для людей, яким за 50. Варто помітити те, що головна вікова категорія, яка звертається з цією проблемою, це люди в віці від 20 до 45 років. Такий факт науково доведено.
  3. Установка імплантатів приносить сильні больові відчуття. Імплантація здійснюється завдяки анестезії. Якщо спеціаліст виконає процедуру правильно, то пацієнт не відчує ніякого болю.
  4. Імплантати - недовговічні. Термін збереження штучного матеріалу даного походження складає від 15 до 25 років. Все залежить від догляду пацієнта.
  5. Це дорого! Звичайно процедура не обходиться дешево. Але переглянемо ситуацію з іншої сторони. Ваша посмішка буде красивою і ви не будете турбуватися про відсутність зуба. Також варто звернути увагу на імплантати економкласу. Ви платити одного разу, а отримуєте результат на роки.
  6. До імплантатів потрібно довго звикати. Імплантат не викликає у пацієнтів дискомфортних відчуттів, через те, що є повним аналогом зуба.
  7. Лікування займає багато часу. Для кваліфікованого хірурга-стоматолога тривалість операції складає не більше 40 хвилин. Консультації та огляд проводять в зручний для пацієнта час. Все просто.

Якщо у вас виникли запитання, щодо імплантації зубів у Тернополі, зверніться до нашого адміністратора, який допоможе Вам. Запис на консультацію можна здійснити на сайті dental-home.te.ua.

Що гарантує стоматологія Dental Home?

Наша стоматологічна клініка проводить ряд адміністративних заходів спрямованих на отримання максимального результату і забезпечення гарантії якості для пацієнта. Наші професіонали використовують тільки якісне обладнання і перевірені матеріали від офіційних представників. Але ми також закликаємо пацієнтів до дотримання наших порад. Це дозволить отримати гарантію приживлення імплантів на роки.

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital