подарунок для вас

Ваша дитина боїться лікувати зуби, а робити це просто необхідно. Ви переживаєте, аби біль та страх стоматолога не переслідував малюка в майбутньому. Тоді вам варто звернутися до професіоналів. У клініці Dental Home-digital, що в Тернополі, допоможуть маленьким пацієнтам. Та й не тільки їм. У цій клініці лікують як діток, так і дорослих без будь-якого болю.

Наука не стоїть на місці й з'явився новий метод, який використовують стоматологи у своїй роботі — це медикаментозний сон або загальна седація.

Фахівці клініки Dental Home-digital вводять пацієнта у сон за допомогою спеціального препарату. Це не наркотичний, а синтетичний препарат, який використовують для короткочасного загального наркозу. Вводять його внутрішньовенно і він починає діяти вже за 15-30 секунд після потрапляння в кров.

Процедуру проводить кваліфікований лікар-анастезіолог із необхідним обладнанням. Сон може тривати від години до чотирьох. Саме за цей час фахівці без проблем встигають вилікувати усі проблемні зуби без болю та страхів.
У медикаментозному сні можна не лише лікувати, але й видаляти зуби. Проте жодна процедура не робитиметься без попередньої консультації та призначення стоматолога.

Після процедури пацієнт швидко прокидається. Завітайте до клініки й не переживайте про біль — усі проблеми із зубами фахівці усунуть під час вашого відпочинку.
Записатися на консультацію або на прийом до лікаря можна через дірект або за номером телефону +380 98 21 14 162

Стоматологія Dental Home © 2022
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital