подарунок для вас
viber

Пацієнт відпочиває, а лікар робить свою роботу.

Зустріч зі стоматологом та лікування зубів - не оминає ніколи й нікого. Дехто лікарів сприймає спокійно, але більшість людей переживають та просто бояться стоматологів. Якщо раніше відвідувачів лякав шум бормашини та відштовхували запахи стоматологічних медикаментів, то сьогодні все кардинально змінилося. Медицина та технології не стоять на седацію.

Слово походить від латинського sedatio – заспокоювати. Седація - це медикаментозний сон під час якого ділянки мозку, які відповідають за тривогу та страх, блокуються, а організм перебуває у стані сну - пацієнт дрімає. При седації людина залишається у свідомості та може виконувати те, що просить лікар.


Седація - це заспокійливий газ - суміш кисню та закису азоту, який потрапляє в організм людини через маску під час дихання.

Такий метод заспокоєння для лікування зубів підходить як для маленьких пацієнтів, так і дорослих.

Багатьох людей цікавить питання різниці наркозу та седації. Отож, пояснюємо. Під час наркозу пацієнт спить, а при седації він у свідомості, а вплив заспокійливого газу на організм та центральну нервову систему - мінімальний.

Ще одна перевага седації - це лікування за один раз не одного, а одразу кількох зубів і це без зайвого стресу та переживань. Фахівці можуть одночасно усунути проблеми шести-восьми зубів. Основне, аби процедура тривала не більше шести годин. Під седацією можна видаляти зуби, лікувати карієс та проводити гігієну ротової порожнини.

Дана процедура проходить у кілька етапів. Спершу потрібно здати аналізи крові, пройти обстеження та отримати довідку від педіатра. Далі лікар-анестезіолог та дитячий стоматолог складають план лікування.

Лікарі клініки Dental Home-digital, що у Тернополі, знайдуть підхід до будь-якого пацієнта і перед тим, як дитині введуть спеціальний апарат, з нею поспілкуються, заспокоять і пояснять, що до чого і які зуби потрібно оглянути ти вилікувати.

Фахівці клініки Dental Home-digital вводять пацієнта у сон за допомогою спеціального препарату. Це не наркотичний, а синтетичний препарат, який використовують для короткочасного загального наркозу. Вводять його внутрішньовенно і він починає діяти вже за 15-30 секунд після потрапляння в кров.

Процедуру проводить кваліфікований лікар-анестезіолог із необхідним обладнанням. Сон може тривати від години до чотирьох. Саме за цей час фахівці без проблем встигають вилікувати усі проблемні зуби без болю та страхів.

У медикаментозному сні можна не лише лікувати, але й видаляти зуби, проводити імплантацію чи відбілювання зубів. Проте жодна процедура не робитиметься без попередньої консультації та призначення стоматолога.

Після лікування анестезіолог виводить дитину зі сну. Маля приходить до тями швидко і без проблем. Дитина повністю приходить до тями впродовж 30 хвилин, а виводиться препарат швидко та без наслідків.

В середньому один сеанс лікування під седацією триває не більше як годину. Проте його при необхідності продовжують. Це, стверджують стоматологи, для пацієнтів безпечно.

Якщо ви знаєте, що йдете до стоматолога і лікуватимете зуби під седацією, то пам'ятайте, що за шість годин до процедури потрібно поїсти, а пити востаннє рекомендовано за дві години до лікування. Не забудьте повідомити фахівця, якщо ви приймаєте якісь ліки, аби він орієнтувався у пропорціях. Ну і звісно, одягніть зручний одяг.

Дізнатись більше про седацію, а також уточнити вартість цієї послуги, звертайтеся до лікарів клініки Dental, що в Тернополі. Тут з радістю вам про усе розкажуть та порадять.

Завітайте до клініки й не переживайте про біль — усі проблеми із зубами фахівці усунуть під час вашого відпочинку.

Після процедури пацієнт швидко прокидається. Завітайте до клініки й не переживайте про біль — усі проблеми із зубами фахівці усунуть під час вашого відпочинку.
Записатися на консультацію або на прийом до лікаря можна через дірект або за номером телефону +380 98 21 14 162

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital