подарунок для вас
viber

Будь-який лікар повинен бачити те, що він лікує. Це відомо кожному. Однією із прогресивних галузей медицини сьогодні є стоматологія. Високотехнологічна апаратура давно стала звичним обладнанням стоматологічних кабінетів. Останнім часом для деталізації зуба фахівці почали використовувати мікроскоп, адже неможливо без стовідсоткової точності лікувати, діагностувати чи протезувати зуби.

Застосування оптичної апаратури — це  новий рівень лікування зубів. При використанні мікроскопів в рази підвищується якість будь-якої стоматологічної процедури. При традиційному лікуванні можливість огляду обмежується очима лікаря та стоматологічним дзеркалом, а тому не завжди реально чітко розглянути важкодоступні місця.

Зуб під мікроскопом видно набагато краще, оскільки поверхня зуба збільшується у кілька десятків разів та гарно підсвічується робоча зона, а тому лікар може провести необхідні процедури із ювелірною точністю.

Саме завдяки мікроскопу можна виявити ранні стадії карієсу, які практично невиразні неозброєним оком, мікротріщини та початкові етапи перфорації, а також приховані переломи.

Підвищується надійність та якість терапевтичного та ендодонтичного лікування, що допомагає запобігти втраті зубів.

До плюсів відносять використання мікроскопів і при установці вкладок, мостоподібних протезів та поодиноких коронок, а оперативні втручання відбуваються з мінімальним травмуванням тканин.

Донедавна під час лікування зубів пацієнт мусив зробити рентген чи комп'ютерну томографію. Сьогодні максимально точні дані дає обстеження каналів за допомогою операційного мікроскопа.

Операційний мікроскоп застосовується в ендодонтичній хірургії – при гемісекції зуба, резекції верхівок коріння та ін.

Головна відмінність при використанні мікроскопа від традиційних методів — лікування лежачи. Пацієнт почувається спокійно і не відчуває зайвого стресу.

Операційний мікроскоп дозволяє точно побачити будову та стан каналу, виявити залишки старого пломбувального матеріалу, а в деяких випадках, знайти та витягти уламки інструментів, що залишилися від попереднього лікування.

Мікроскопи використовуються в пародонтології, для контролю за ходом очищення зуба від уражених карієсом тканин, при перевірці герметизації зуба, при лікуванні ясен та виправленні прикусу.

Лікування зубів із застосуванням мікроскопа дозволяє уникати додаткових обстежень, зменшує витрати пацієнтів, а якість виконаної роботи залишається на високому рівні.

Довіряючи зуби стоматологу, який професійно працює з мікроскопом, ви одразу отримуєте гарантію бездоганного результату.Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital