подарунок для вас
viber

Відновлення втрачених зубів за допомогою імплантів - найбільш ефективний спосіб серед інших видів протезування. Імплантація сьогодні популярна та доступна і при цьому сусідні зуби не потрібно руйнувати, підточуючи під міст. Основне в цій процедурі - це вчасність, від якої залежить як швидко приживеться імплант, який має виконувати свої основні функції.

 

Коли ж можна ставити імплант?

Одномоментна методика - це встановлення титанового кореня одразу після видалення зуба. В цьому випадку потрібно чітко виконувати рекомендації фахівця і приходити у вказані дні. Проте ця процедура підходить не всім. Все залежить від організму людини й від висновків стоматологів.

Якщо вам протипоказана миттєва імплантація, тоді найкращі терміни цієї процедури - після повного загоєння рани. Це може бути не раніше, ніж 2-3 тижні.

Якщо ж ви затягнете в часі імплантацію на не один місяць, ато й рік, то місце, де був зуб атрофується та розсмокчеться. Кістка втрачає свої можливості через один-три місяці. І тоді вам не обійтися без додаткових стоматологічних маніпуляцій та додаткових витрат. Стоматологи не радять на довго затягувати процес імплантації.

Всі ми знаємо, що людина прилаштовується до усього. Втрата кількох зубів також забувається і організм адаптовується до пережовування їжі по-новому. Проте після того, як пацієнт йде на імплантацію, жувати стає незвично і він по-новому вчиться пережовувати їжу.

У клініці Dental Home вас обстежать і скажуть, коли можна провести імплантацію зубів. Якщо ж потрібно спершу видалити зуб, то цю процедуру ми проводимо максимально обережно, аби шанси на миттєву імплантацію були вищими.

Пам'ятайте, що встановити добре імплант - це лише частина процедури. Важливо, щоб він прижився і для цього ми робимо усе можливе.

Якщо ви вагаєтеся варто чи ні ставити імпланти зубів, чи не знаєте на скільки втрачено шанс повернути красиву усмішку, тоді завітайте до нашої клініки. Ми обстежимо вас, проконсультуємо і порадимо оптимальний варіант.Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital