подарунок для вас
viber

Брекети - це засіб корекції прикусу, який використовується для виправлення недоліків зубів та їхнього положення. Однак, якщо ви носите брекет-систему, то вам доведеться приділити особливу увагу догляду за нею та ротовою порожниною. У даній статті ми розглянемо правила догляду за брекетами та надамо корисні поради, які допоможуть зберегти здоров'я ваших зубів та ясен.

Перше правило полягає в щоденному чищенні зубів. Необхідно приділяти цій процедурі дві хвилини не менше двох разів на день. Використовуйте м'яку зубну щітку та спеціальну пасту для зубів з брекетами. Не забувайте також чистити внутрішню сторону зубів та щічні валики.

Друге правило - це в уникнення продуктів, які можуть пошкодити брекети. Наприклад, не рекомендується їсти тверду та липку їжу, таку як карамель, жувальну гумку, морозиво, горіхи тощо. Ці продукти можуть застрягти у системі та пошкодити її.

Третє правило – зведіть до мінімуму перекуси між прийомами їжі. Якщо вам потрібно поїсти, то варто обов'язково вимити рот водою та почистити зуби після цього. Якщо не виконувати таких простих дій, то їжа може застрягти в брекетах.

Четверте правило - використовуйте допоміжні засоби для чищення зубів. До допоміжних засобів можна віднести зубну нитку, що допоможе зняти застряглі залишки їжі між зубами та брекетами. Також ірригатор може допомогти очистити брекети та місця навколо них від залишків їжі та бактерій.

П'яте правило - відвідуйте стоматолога регулярно. Якщо ви носите брекети, то дуже важливо не забувати про візити до дантиста, щоб перевірити стан зубів та брекет-системи. Стоматолог також зможе допомогти зберегти здоров'я вашої ротової порожнини та підказати, як краще доглядати за нею та вашими брекетами.

Шосте правило - уникайте погризання нігтів та ручок. Це може пошкодити брекети та призвести до їх відпадання.

Сьоме правило - використовуйте спеціальні захисні накладки для спортивних занять. Якщо ви займаєтесь спортом, то носіння спеціальних м'якеньких захисних накладок на брекети допоможе зберегти їх від пошкоджень під час гри.

Восьме правило - не намагайтеся видаляти брекети самостійно. Якщо вам здається, що брекет пошкодився або відпав, то не видаляйте його самостійно. Зверніться до стоматолога, щоб він зміг діагностувати проблему та виправити її.

Останнє правило - будьте терплячими. Досягнення бажаного результату при використанні брекетів може зайняти деякий час. Тому не забувайте, що дотримання правил догляду та терплячість допоможуть досягти бажаного результату.

Отож пам’ятайте, що догляд за брекетами дуже важливий для збереження здоров'я зубів та ясен. Необхідно щоденно чистити зуби, уникати продуктів, які можуть пошкодити брекети, використовувати спеціальні інструменти для очищення брекетів та місць навколо них, а також відвідувати стоматолога на регулярній основі. Дотримання правил догляду за брекетами допоможе швидше побачити вашу бездоганну посмішку та забезпечить здоров’я ваших зубів та ясен.

На догляд за брекетами потрібно приділяти час протягом дня, це потребує певних зусиль, але він дуже важливий на шляху до омріяного результату. Коли у вас виникає бажання знехтувати наведеними вище правилами, згадайте для чого ви це все робите. Якщо у вас виникли питання щодо догляду за брекетами, зверніться до стоматологічної клініки Dental home, і ми разом вирішимо вашу проблему.

 

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital