подарунок для вас
viber

Лікування зубів вчасно допоможе уникнути проблем в майбутньому. І в будь-якому випадку лікуванням зубів повинні займатися професіонали.

Дуже часто батьки не розуміють, чому їхній стоматолог відмовляється оглянути дитину і підлікувати зубчик. А все досить просто. Дитячі зуби дуже відрізняються від дорослих, а тому дитячий лікар повинен не лише вміти побачити патології та виявляти відхилення при формуванні прикусу, але й бути чудовим психологом. Важливо не налякати дитину, а зацікавити її та пояснити, що лікування зубів — це цікаво, корисно і не боляче. Дитячі стоматологи опікуються дітьми від народження до 16 років.

Чим відрізняються дитячі зубки від дорослих

По-перше, відрізняється сама щелепа, окрім того, дитячі стоматологи під час пломбування зубів, видалення молочних чи постійних використовують дещо інші методи. Не підходять малим пацієнтам і обезболюючі препарати та анестетики. В цьому випадку використовують метод седації. Кожен дитячий стоматолог, окрім основної спеціальності, мусить пройти навчання з психології, аби найти підхід до діток. В кабінеті дитячих стоматологів повинні бути іграшки, аби відволікти малюка, а також інші цікавинки — мультики, розмальовки, корисні смаколики. Основне завдання дитячого стоматолога — зробити життя без страху до лікування зубів.

До якого віку потрібно відвідувати дитячого стоматолога

Фактично пацієнтами дитячих стоматологів є клієнти віком від 0 до 16 років. Саме до цього віку молочні зуби міняються на постійні й формується щелепа.

Лікування молочних зубів — прерогатива підліткового лікаря-терапевта.

Що повинні знати батьки про молочні зуби

Молочні зуби — особливі. Вони так само як і постійні, мають і корінь, і нерви. Основна частина коронки молочного зуба — це пульпа. А тому навіть початковий карієс може уразити й цей зуб, і навіть сусідні. Больові відчуття з'являються у дітей саме в той час, коли вони їдять.

Стоматологічні сюрпризи від молочних зубчиків

Якщо у дорослих стоматологічні проблеми більш-менш однаковий, то у дітей впродовж розвитку діагнози змінюються.

Отже, до семи місяців з'являються перші зуби. Після одного року уже потрібно стежити за ними, аби уникнути першого карієсу та пульпіту.

Чистити зуби  потрібно починати з моменту появи першого зубчика, а з 2 років дитина повинна їсти тверду їжу, яка впливає на прикус і очищає зуби. 

Не нехтуйте ортодонтами. До них потрібно приводити діток, починаючи з 3 років. В цей період у малечі видаляють передні різці й саме ортодонт може встановити спеціальну пластинку, щоб дитині було легше жувати, а нові зуби були рівними, або виявить, коли потрібно коректувати прикус маленького пацієнта. 

Саме від батьків та професійного дитячого стоматолога залежить стоматологічне здоров'я вашої дитини.

“Dental” - це сучасна стоматологічна клініка з висококваліфікованими лікарями та новим обладнанням. Приходьте до нас і ми подбаємо про здоров’я ваших зубів та усмішку.

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital