подарунок для вас
viber

Все ще відкладаєте візит до стоматолога? Варто подумати про наслідки. Стоматологія Dental Home в Тернополі завжди чекає на Ваш візит. Ми хочемо подбати про Ваше здоров’я і надати впевненості Вашій посмішці. Наші спеціалісти пропонують широкий спектр послуг і цін. Після першого візиту Ви гарантовано отримаєте:

 1. Якісну консультацію;
 2. Безболісне усунення проблеми;
 3. Гарантований результат.

Як попередити проблему?

Варто звернути увагу на те, що часто лікування потребує часу. Тому вирішити проблему за один візит нелегко. Лікарі радять проходити огляд стану ротової порожнини мінімум раз на 6 місяців. Так пацієнти зможуть уникнути розвитку серйозних захворювань, які потрібно буде усувати протягом довгого періоду. Не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні. Вчасно вирішена проблема допоможе вам зберегти фінанси і здоров’я.

На що потрібно звернути увагу?

Якщо Ви помітили певні неприродні стани в порожнині рота – час звернутися до лікаря. Не можна ігнорувати неприємний запах. Він може свідчити про інфекції або інші стоматологічні проблеми. Також не ігноруйте появу ран або інших утворень. Це може свідчити про гнійні процеси в вашому організмі. Помічаєте кровоточивість ясен протягом довгого періоду? Це тривожний дзвіночок від періодонтального захворювання. Зубний біль та неприємний смак може призвести до повної втрати зуба. Невже у Вас є велике бажання пошкодити Вашу посмішку? Тому, щоб зберегти привабливий вигляд, дбайте про свій внутрішній стан і про себе.

Що ми знаємо про стоматологію?

А ви знали, що:

 1. Етруски вирізали штучні зуби із зубного ряду ссавців ще в 7 столітті до н. е.
 2. Мао Цзедун відмовлявся чистити зуби. Він полоскав рот чаєм і пережовував чайне листя.
 3. Зубна паста винайдена єгиптянами. Це була суміш вина і пемзи. А за часів Римської імперії сеча використовувалась для очищення зубів.
 4. Зубні щітки з нейлоновою щетиною з'явилися в 1938 р..
 5. Сила жувальних м'язів може досягати до 390 кг.
 6. Виробник зубної пасти «Colgate» довгий час не знав, що в перекладі з іспанської його бренд означає «вчини самогубство».
 7. До 19-го століття для зубних протезів використовувалися зуби померлих солдатів.
 8. Король Людовик XI харчувався лише супом. Він вважав, що тверда їжа спричиняє утворення зморшок.
 9. Какао містить речовини, що перешкоджають утворенню карієсу.
 10. У китайському місті Куланг існує 7 центрів збору використаних зубочисток. Вартість однієї зубочистки дорівнює 35 центам.
Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital