подарунок для вас
viber

Якщо зуби змінили відтінок, кровоточать ясна та на зубах з’явилися нерівності – це прямі ознаки наявності зубного каменю. Його наявність може привести до негативних наслідків, тому варто вчасно звернутися до спеціаліста.

Шукаєте надійну клініку, де ціни на зняття зубного каменю найоптимальніші? Стоматологія Dental Home пропонує свої послуги для Вас! Ефективні методики та досвідчені лікарі! Для запису на консультацію заповніть онлайн форму або зв’яжіться з адміністрацією клініки.

Що таке зубний камінь?

Наліт утворюється протягом двох годин після очищення зубів. Це плівка, яка складається з бактерій, слини і дрібних частинок їжі. З часом цей шар стає твердим і нагромаджується, внаслідок чого виникає зубний камінь. Його розташування може бути різним, тому поділяють на такі види:

  • Над'ясенний - розташований на поверхні зубів над верхнім краєм ясен та візуально досить помітний. Наявний жовтуватий відтінок. Така патологія наявна у 50% дітей, 60-70% молодих людей і у більшості пацієнтів старше 40 років;
  • Під'ясенний - прилягає до кореня зуба. Для його виявлення потрібно звернутися до спеціаліста. Такий зубний камінь являє собою коричневий щільний наліт.

Чому необхідно очищати зубний камінь?

Наявність зубного каменю може призвести до таких наслідків:

  1. розвиток карієсу;
  2. запалення слизових оболонок;
  3. гінгівіт.

Тому, якщо Ви ігноруєте проблему, то з легкістю можете залишитись без зубів. Крім того, це також естетична проблема, оскільки емаль темніє і змінюється колір зубів. Наявність зубного каменю є протипоказанням для проведення багатьох стоматологічних процедур.

Які причини появи зубного каменю?

Патологія з'являється з різних причин, але головна з них - неправильна гігієна ротової порожнини. Застосування неякісних щіток і паст також може привести до появи зубного каменю. Навіть якщо чистити зуби двічі на день є велика можливість того, що пацієнт виконує цей процес не правильно.

Які методи видалення зубного каменю застосовують стоматологи?

Сучасна стоматологія може запропонувати безліч методів, що дозволяють виконати ефективне лікування:

  • хімічний - застосування спеціалізованих складів, які містять луги та кислоти. Препарати розм'якшують відкладення, що дозволяє легко їх видалити;
  • ультразвуковий - ефективний і найбільш поширений спосіб, що дозволяє прибрати як видимі, так і приховані відкладення, а також позбутися від хвороботворних бактерій;
  • лазерний - щадна методика, при якій відкладення руйнуються шар за шаром, а потім видаляються з ротової порожнини за допомогою води і повітряного струменя;

Досвідчені фахівці стоматологічного комплексу Dental Home знайдуть підхід до кожного пацієнта і підберуть найбільш оптимальну методику. Ви залишитеся повністю задоволені результатом, а ціна видалення зубного каменю у Тернополі в нашій стоматології приємно здивує!

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital