подарунок для вас
viber

Зубний біль - це відчуття, яке дуже складно терпіти. Дехто при перших симптомах біжить до стоматолога, але є й такі, які спочатку перепробують усі народні методи, вип'ють наявні знеболювальні препарати й все одно йдуть до лікаря, бо біль стає нестерпним. Фактично кожна людина за своє життя стикається з проблемою зубів.

Проте бувають ситуації, що зуб ви пролікували, фахівець поставив пломбу, а зуб далі болить. Отож, в чому причина цього дискомфорту? Спробуємо розібратися.

 

Причини болю зуба під пломбою при натисканні

Всі ми люди і від помилок ніхто не застрахований. Це ж стосується і лікарів, які можуть помилятися. До помилок належить неякісна обробка зубних каналів, зламаний кінчик інструменту під час роботи, недостатньо вичищений інфікований канал або не повністю закрита пошкоджена емаль.

Викликає біль і алергічна реакція на компоненти, з яких виготовляються пломби. Проявляється вона не одразу, але з кожним днем посилюється біль, який може завершитися запальним процесом.

Недотримання гігієни рота - також викликає біль. Спровокувати дискомфорт може пережовування твердих продуктів щойно запломбованими зубами.

Пам'ятайте, що захисних якостей пломби вистачає лише на 5 років. Далі пломба зношується, ви відчуваєте біль і це перший сигнал, що потрібно пломбу замінити.

Пульпіт під пломбою - також причина болю.

Іноді біль з'являється після того, як завершується дія анестезії. Таке трапляється, коли лікар використовує кілька уколів, аби вилікувати велику ділянку пошкоджених зубів. Цей біль короткочасний. Він. як правило, впродовж години минає.

 

Самостійно вилікувати зуб чи усунути біль ви не зможете, а сам він стовідсотково не пройде. При будь-якому дискомфорті потрібно одразу звертатися до фахівців, аби не втратити зуб. Вчасний огляд та лікування - гарантія здорових зубів.

Якщо ви відчули біль, не зволікайте, а звертайтеся до фахівців клініки Dental Home. Тут вас оглянуть, з'ясують причину болю, а при необхідності направлять на рентген.

 

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital