подарунок для вас
viber

Здоров'я ротової порожнини та розвиток скронево-нижньощелепного суглобу залежать від 

правильного прикусу. До того ж, рівні зуби - це гарна естетична посмішка. Тому відповідь на запитання: чи варто вирівнювати зуби? Звісно, що потрібно!

Переживати не варто. Сучасна техніка та висококваліфіковані спеціалісти зроблять цю процедуру якісно та безпечно. 

 

В чому небезпека неправильного прикусу?

Якщо вчасно не усунути проблему неправильного прикусу, то в майбутньому він може спровокувати ряд захворювань. Це і карієс, і запалення ясен, порушення дикції, часті мігрені та проблеми з травленням. Криві зуби псують усмішку.

Патологію прикусу можуть спровокувати як генетика, так і шкідливі звички, неправильний догляд за ротовою порожниною або травми зубів. Затягувати та ігнорувати проблему не варто.

 

Вирішення проблеми

Запам'ятайте одне. Вирівняти зуби в домашніх умовах неможливо! Інтернет-поради ніколи не допомагають порадами, як зекономити на стоматологах та вирівняти зуби самостійно. Дивні поради можуть суттєво погіршити ситуацію.

Виправляти кривизну зубів можна не лише в дитячому віці. Ця процедура доступна для кожного. Головне - вчасно виявити та почати лікування, звернувшись до правильного стоматолога-ортопеда чи ортодонта. Лікарі оглянуть ваші зуби, складуть план лікування та запропонують найприйнятніший варіант корекційної системи. Це можуть бути брекет-система, виправлення вінірами, елайнерами, люминирами.

Вирішити проблему можуть лише фахівці. Записуйтеся в клініку  Dental Home і тут повернуть вам красиву усмішку. 

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital