подарунок для вас
viber

Кожна жінка знає, що вагітність - це зниження імунітету. Неодноразово доводилося чути від людей старшого покоління, що малюк, перебуваючи в утробі матері, забирає у неї мінімум один зуб. Тож, чи можна лікувати зуби під час вагітності та що робити, аби дев'ять місяців очікування не вплинули негативно на здоров'я зубів.

Основне правило кожної вагітної жінки - це кожних три місяці відвідувати стоматолога, аби не допустити руйнування кісткової тканини. Під час вагітності змінюється функціонування слинних залоз, виникає дефіцит калію магнію. Слина перестає виконувати свої основні функції, що провокує карієс та проблеми з яснами.

Під час всієї вагітності потрібно не забувати про професійне чищення зубів, профілактику та лікування.

Звісно, що в ідеалі, це вилікувати та усунути проблеми зубів ще до початку вагітності, а під час неї лише підтримувати здоров'я та чистоту зубів.

Стоматологи запевняють, що лікувати карієс чи пульпіт або видаляти зубний камінь під час вагітності можна. Сучасне обладнання та якісне знеболювальне дозволяє жінці почуватися у стоматологічному кріслі спокійно та комфортно.

Не бажане, звісно, хірургічне втручання. Виняток - невідкладний стан - травма зуба чи гнійно-запальні процеси.

Лікувати під анестезією також можна, але єдина умова - вона має мати мінімум адреналіну. Сучасна стоматологія використовує безпечні анестетики, гіпоалергенні засоби, які добре переносяться організмом, не проникають через плаценту та не шкодять дитині.

Пам'ятайте, вагітним терпіти зубний біль не можна! Будь-який біль порушує функції внутрішніх органів, впливає негативно на обмінні процеси і може суттєво зашкодити всьому організму.

Тепер два слова про рентген. Його можна робити лише згідно із клінічними показами і при умові серйозної загрози здоров'ю вагітної. 

Щоб зуби були здоровими і під час планування вагітності, і під час очікування малюка, кожна жінка повинна підібрати для себе якісну зубну пасту з мінімальним вмістом лаурилсульфату і без м'ятних масел. Знизити чуттєвість зубів допоможуть ремінералізуючі гелі.

Будь-які консультації, поради та лікування можна отримати в клініці Dental Home. Записуйтеся на зустріч з стоматологом і лікуйте зуби без болю та з комфортом.

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital