подарунок для вас
viber

Щоденна гігієна порожнини рота - це найбільш важливий процес, для збереження красивого і здорового вигляду посмішки. Правильна турбота про наші зуби починається з правильного очищення, а також з інших способів догляду за зубами, які необхідно не забувати виконувати кожного дня.

Хоча багатьом з нас здається, що в догляді за зубами немає нічого складного, насправді виявляється, що тільки одна людина з п’яти, правильно доглядає за порожниною рота. І практично кожен наш пацієнт робить помилки при чищенні зубів. Адже не все так просто, як здається на перший погляд.

У даній статті ми зібрали основні помилки при чищенні зубів, які люди допускають щодня. Також ви можете звернутися до спеціалістів стоматології Dental Home  для того, щоб дізнатися більше інформації та пройти первинну консультацію.

Які головні помилки допускають пацієнти при чищенні зубів?

  1. Неправильний вибір щітки або пасти. Лікарі - стоматологи рекомендують використовувати зубні щітки середньої жорсткості, але також потрібно враховувати чутливість ясен. Зубна паста не повинна містити відбілюючих компонентів, оскільки такими продуктами не можна користуватися на постійній основі.
  2. Техніка чищення зубів. Стоматологи рекомендують проводити очищення зубів двічі на день. Немає потреби очищати ротову порожнину після кожного прийому їжі. Не варто сильно тиснути на щітку, здійснюйте плавні м'які вертикальні рухи. Щітку розташовується під кутом 45 градусів.
  3. Час. Очищення зубів повинно тривати не менше трьох хвилин.
  4. Очищення язика. На язику накопичується найбільше бактерій, тому його необхідно також очищати двічі в день.
  5. Полоскання. Після чищення зубів важливо видалити залишки зубної пасти. Тому полоскання має бути ретельним.
  6. Термін придатності зубної щітки. Зубну щітку слід ретельно полоскати після використання, щоб видалити залишки їжі. Місце зберігання повинно бути сухим і потрібно заміняти її кожних 3-4 місяці.
  7. Погана якість пасти. Від складу зубної пасти залежить якість очищення ротової порожнини. Порадьтесь з лікарем, щодо вибору, враховуючи індивідуальні особливості.

Догляд за зубами може бути простим і ефективним, якщо навчитися уникати поширених помилок і чітко слідувати правилам. Попереджений - значить, озброєний, а найкраща зброя в боротьбі за здоров'я зубів і красу посмішки - це наша дбайлива про них турбота, виконання принципів гігієни і своєчасне відвідування лікаря-стоматолога.

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital