подарунок для вас
viber

Ортодонтичні елайнери стали найпопулярнішою новинкою у світі стоматології наприкінці 90-х років минулого століття. Вони непомітні, прозорі, а головне – знімні, що не могло не сподобатись потенційним пацієнтам. Елайнери дозволяють зробити зуби рівними, не вдаючись до брекет-систем!

Кілька фактів для тих, хто досі вагається у своєму виборі, далі:

Факт 1: Ортодонтичне лікування з елайнерами не буде суттєво дорожчим за лікування брекет-системами

Ринок брекет-систем дуже широкий та різноманітний, як і ціни на них. Хороша брекет-система коштуватиме немало, а окрім того:

  • Часто під-час застосування брекетів слід видаляти здорові зуби, аби повністю вирівняти зубний ряд. З елайнерами можливо уникнути видалення, адже з їх використанням можна розширити щелепу до 2 мм з кожної сторони. Саме це дозволяє уникнути видалення.
  • Якщо у вас брекети, то професійну гігієну слід проводити мінімум 4 рази на рік, а це теж кошти.
  • Після зняття брекетів є велика імовірність утворення карієсу.

Додавши вищезгадані витрати, ви отримаєте ціну приблизно рівноцінну ціні елайнерів. Лише процес буде дискомфортним, неестетичним та у 2-3 рази довшим.

Факт 2: Використовуючи елайнери, легше зберегти зуби чистими й здоровими

Як мінімум, ви не будете ховатись від сторонніх очей, щоб скористатись щіткою та ополіскувачем після кожного прийому їжі. Просто зніміть елайнери, прополощіть рота та одягніть їх знову.

elajner

Факт 3: Жодних обмежень в їжі

Попкорн, горіхи, салат, яблука, м’ясо – всі ці смачні продукти, які ви не змогли б їсти безперешкодно з металевими дугами можна споживати зі смаком. Зніміть елайнери за 1 секунду та насолоджуйтесь їжею.

Факт 4: Ви дізнаєтесь, якщо дитина не носила елайнери

Капи для підлітків мають маленький блакитний індикатор. Завдяки йому ви зможете дізнатись, носила дитина систему, чи ні. Якщо зняти елайнер, індикатор змінить колір та стане прозорим. Зауважте – індикатор реагує лише на слину, тож шахрайство з водою не пройде.

Факт 5: Капи контролюють як силу, так і час її дії

Під час кожної стадії лікування рухаються лише певні зуби. Ваш ортодонт визначає ці рухи під час роботи над цифровим планом лікування.

Факт 6: Те, що елайнери лише для простих випадків – міф!

Ці системи чудово справляються зі складними випадками в ортодонтії, іноді навіть краще за брекети. Адже ортодонт в цифровому вигляді бачить та прогнозує як змінюватиметься прикус та вирівнюватимуться зуби.

На перший погляд, може здаватись, що метал має більше сили, аніж пластик, тож швидше та надійніше сформує вашу красиву посмішку. Але час іде, а технології змінюються, тож сьогодні елайнери є потужною ортодонтичною системою, котрій до снаги справитись з усім!

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital