подарунок для вас
viber

Здорові ясна - здорові зуби. Правила догляду

Якщо про догляд за зубами стоматологи говорять багато і часто, то ясна частіше недооцінюють. Рекомендації закінчуються звичайним чищенням біля основи кореня зуба і застосуванням ополіскувача. Невже на цьому догляд закінчується?

Абсолютно точно може стверджувати- ні! За яснами потрібен догляд аналогічний зубам, якщо не ще більш ретельний. Адже мікротравми від їжі, зубочистки можуть завдати шкоди, залишити ранки, а це - середовище для розвитку мікробів. До того ж, чутливими бувають не тільки зуби, але і ясна: вони також реагують на занадто гаряче або холодне, також можуть хворіти і приносити великий дискомфорт.

Щоб мінімізувати набуті проблеми зі здоров'ям ясен, ми зробили підбірку основних корисних звичок.

Звичка №1

Міняти потрібно не тільки зубну щітку, але і зубну пасту. До неї мікроорганізми в порожнині рота можуть також звикнути і продовжувати розвиватися не дивлячись на чищення зубів за всіма правилами. Те ж саме відбувається і з зубною щіткою: заміна кожні 2-3 місяці, особливо, після періоду хвороб.

Звичка №2

Регулярні перекуси зробити правильними. Якщо немає можливості освіжити дихання і подбати про порожнину рота після основних прийомів їжі, постарайтеся мінімізувати шкідливі перекуси. Здорове харчування - запорука здорових ясен. Краще носити з собою в сумці нитку, щоб моментально позбавлятися від дискомфорту при застряганні шматочків між зубами.

Звичка №3

Якщо ви знаєте, що ваші ясна чутливі, схильні до виникнення захворювань, набрякання і далі за списком - використовуйте народні рецепти, наприклад обполіскувати відваром ромашки або кори дуба. У цьому випадку пацієнт повинен проконсультуватися з лікуючим стоматологом, щоб уникнути можливих небажаних наслідків.

Звичка №4

Знову ж таки, якщо існує схильність до подразнення ясен, вживайте максимально нейтральну їжу: нічого надто кислого, гіркого або солоного. Кілька хвилин задоволення від їжі ризикують перетворитися в пару годин дискомфорту в порожнині рота.

Звичка №5

Масажуйте ясна. Ні, не пальцями. Для цих цілей існує іригатор або спеціальні зубні щітки, які допускають чищення ясен змахуючими рухами. За допомогою масажу ви покращуєте кровообіг в яснах і підтримуєте тонус м'яких тканин.

Доглядати за яснами так само просто, як і зберігати здоров'я своїх зубів, виконуючи рекомендації стоматолога. Але якщо трапилося так, що ви не змогли зберегти здорову усмішку, фахівці нашої стоматологічної клініки Dental Home завжди прийдуть на допомогу!

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital