подарунок для вас
viber

Щоб Ваша посмішка була сяючою і надзвичайно красивою, ми пропонуємо встановити скайс на зуб у Dental Home. Ці прикраси виготовляються з різних матеріалів і можуть мати навіть дорогоцінне походження. Скайс – це декоративна прикраса для зубів у вигляді маленького камінця. Окрім ефектності такі прикраси володіють захисною функцією і легко зможуть приховати дефекти на зубах.

Чи безпечний цей метод?

Встановлення скайсу дозволене на природні зуби та на конструкції штучного походження. Завдяки сучасному обладнанні, встановлення матеріалу відбувається без пошкодження поверхні зуба. Скайси володіють певною поверхнею зі зворотної сторони й саме завдяки цьому відбувається прикріплення на зуб. Всі матеріали не шкідливі для здоров’я, тому можна підтвердити той факт, щоб це цілком безпечно.

Як відбувається процес встановлення?

Така процедура проводиться досить швидко і без болю. Спочатку лікар очищає поверхню зуба завдяки спеціальній пасті. Після цього наноситься клей і кріпиться скайс. Його прикріплення відбувається завдяки фотополімерній лампі. Пацієнт повинен пам’ятати, що якщо у нього наявний карієс, то спочатку потрібно очистити всю поверхню, а потім встановлювати прикрасу. Звикання до скайсу відбудеться досить швидко завдяки його плоскій формі.

Чи потрібен професійний догляд після процедури?

Догляд за зубом зі стразом не відрізняється від звичайного. Варто не забувати про чищення зубів двічі на день і відмовитись від дуже твердої їжі. Термін придатності такої прикраси триває від 3 до 4 років. Після цього терміну його можна зняти або замінити.

Яка ціна встановлення?

Щоб встановити скайс на зуб – відвідайте стоматологію Dental Home у Тернополі. В адміністратора клініки ви зможете дізнатися вартість послуги та уточнити деталі. Наші стоматологи підтвердять те, що встановлення прикраси є цілком безпечним і естетично красивим.

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital