подарунок для вас
viber

Безсумнівно, будь-яка доросла людина хоч раз звертався до стоматолога. Установка пломби - процедура досить проста і недовга. Однак буває що пацієнт приходить додому, і несподівано виявляє що пломба випала. Чому так відбувається і чи можна цього уникнути?

Які причини випадіння пломби?

Втрата пломби може стати досить болісним процесом. Обставини можуть бути різними. Іноді це відбувається через не кваліфікованість стоматолога або через необережність пацієнта. Отже, якщо випала пломба з зуба, на це може пломба може декілька причин:

  1. Використовувався матеріал низької якості. Тобто утворилося простір між стінкою зуба і штучних матеріалів. В результаті утворюється вторинний карієс, виявити який зазвичай вдається або коли випадає пломба, або коли зуб починає під нею хворіти.
  2. Неправильно оброблена порожнина під пломбою після препарування.
  3. Погано підібрана тактика лікування хворого зуба.
  4. Закінчення «терміну» пломби. В середньому він складає 5-7 років.
  5. Зуб піддавався надмірному навантаженню.

Скільки зуб може перебувати без пломби?

Відвідати стоматолога потрібно якнайшвидше. Але якщо немає можливості відвідати кабінет, до цього слід дотримуватися ряду простих правил. Це допоможе мінімізувати шкоду і уникнути ускладнень.

  • Не навантажувати зуб твердою їжею.
  • Ротову порожнину потрібно полоскати відваром ромашки, содовими і сольовими розчинами.
  • Акуратно очищати зуби, щоб не тривожити пошкоджений зуб.

Під час огляду стоматолог визначить причину неприємності і зможе максимально швидко усунути проблему.

Що робити якщо випала пломба під час вагітності?

Сучасні технології дозволяють лікувати зуби без болю і при цьому абсолютно безпечно. Тому не варто боятися походу до стоматолога під час вагітності.

Якщо така проблема тривожить дитину?

Будова молочних зубів відрізняється від постійних, але це не є приводом для ігнорування проблеми. Якщо пломби випадають, їх теж слід відновлювати, так як серйозні захворювання молочних зубів можуть привести до захворювань постійних сегментів зубного ряду.

Діти потребують особливого підходу до лікування. Навіть матеріали для пломбування дитячих зубів відрізняються від матеріалів, що використовуються в дорослому стоматології. Тому батькам варто подбати про те, щоб знайти хорошого лікаря.Стоматологія Dental Home подбає про здоров’я Вашої дитини! Наші спеціалісти володіють чудовим досвідом роботи з маленькими пацієнтами і прикладуть всіх зусиль для збереження їх красивої посмішки.

Куди звернутися в Тернополі?

Якщо Ваш спокійний ритм життя порушує відсутність зубної пломби, ми запрошуємо Вас точно діагностувати проблему і назавжди вилікувати її зусиллями працівників стоматологічної клініки Dental Home. Діагностика та лікування стоматологічних захворювань в нашій клініці проводиться із застосуванням новітнього обладнання, що забезпечує абсолютну безпеку і гарантію позитивного результату.

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital