подарунок для вас
viber

Кількість відгуків: 0

Написати відгук
Записатись на прийом
Корисна інформація

Які наслідки може спричинити порушення роботи ротової порожнини? Чи може це призвести до збою у роботі внутрішніх органів та і організму в цілому? Запитайте досвідченого лікаря-пародонтолога і його відповідь буде однозначною: “Так, навіть незначні пародонтологічні захворювання можуть призвести до серйозних проблем зі здоров’ям”. Тому при найменшій підозрі на пародонтит, гінгівіт чи пародонтоз - не зволікайте і негайно звертайтеся до лікаря. Зі здоров’ям не жартують! Кваліфікований пародонтолог у Тернополі знаходиться у нашій клініці, адресу якої ви можете знайти на сайті.
Тим не менше! Давайте розглянемо детальніше - хто ж такий лікар-пародонтолог, що входить в коло його зобов’язань та як і де знайти професіонала.

Досвідчений пародонтолог у Тернополі. Хто це?

Пародонтолог - це галузевий фахівець, який займається діагностикою, лікуванням, а також профілактикою захворювань пародонту. Пародонтом називаємо комплекс тканин, які оточують зуб і забезпечують його фіксацію в щелепних кістках. Від результативності роботи лікарів-пародонтологів залежить стан не лише ротової порожнини, а й всього організму. Лікування здійснюється і на терапевтичному і на хірургічному рівнях, забезпечуючи всебічний догляд за яснами та всім, що пов'язано із захворюваннями органів і тканин, що оточують зуби, кісткові тканини, зв'язки.

Пародонтологія у Тернополі: коли слід звернутися за допомогою?

Основною проблемою, з якою стикаються лікарі-пародонтологи - це запущені та недоглянуті ясна, що і стає провідною причиною захворювань, названих нами вище. На жаль, зачасту пацієнти звертаються до лікаря занадто пізно, на стадіях, коли захворювання вже важко або й зовсім неможливо лікувати. Тому перше правило для пацієнтів - не зволікати. Хвороба не зникне сама по собі. Нижче наводимо перелік проблем, при наявності яких слід найближчим часом телефонувати в клініку:

 • підвищена чутливість і кровоточивість ясен особливо під час чищення;
 • чутливість до холодної, гарячої, гострої та солоної їжі;
 • зміна природного рожевого кольору пародонтальної тканини на яскравіший, червонуватий (особливо ретельно необхідно
 • стежити за ділянками біля коронок);
 • набряклість, свербіж, хворобливі відчуття;
 • наліт на яснах (білий або сіруватого відтінку);
 • збільшення простору між зубами;
 • поява гнійників в порожнині рота;
 • неприємний запах з рота;
 • відшарування ясен від зуба та утворення так званої “кишені”;
 • біль при пережовуванні їжі;
 • зміна положення зубів;
 • утворення зубного каменю.

Принципи та етапи лікування пародонтологічних проблем

Записуючись на прийом до лікаря-пародонтолога, пацієнти часто запитують як саме лікуватимуть їхні захворювання. Адже коли болить зуб, пацієнт йде пломбувати або видаляти його, а от з лікуванням ясен люди є менш обізнані.
Як і будь-який процес лікування, пародонтологія виділяє кілька етапів роботи із пацієнтом.
Етап 1. Первинний прийом. Визначення причин захворювання. Лікар здійснює зовнішній огляд щелеп та порожнини рота, перевіряє лімфовузли. Фахівець також звертає увагу на гігієну рота, її стан, наявністю зубного каменю та нальоту. Проводиться фотофіксація та рентгенологічне обстеження. Також пародонтолог може призначити здачу аналізів крові.
Етап 2. Визначення та оголошення діагнозу. За результатами обстеження лікар ставить діагноз та назначає курс лікування для пацієнта.
Етап 3. Лікування. Залежно від типу захворювання здійснюється терапевтичне чи хірургічне лікування. За допомогою сучасної ультразвукової апаратури, проводяться профілактичні заходи щодо попередження підвищеної чутливості зубів, при необхідності виконується ортодонтичне лікування, корекція протезів. А також лікар підбирає засоби для подальшої гігієни порожнини рота.

Якщо клініка, то Dental Home! Чому?

Є ряд причин, чому нас обирають і рекомендують. Адже у нашій клініці:

 1. Досвідчені професіонали, фахівці та беззаперечні знавці своєї справи.
 2. Сучасне обладнання.
 3. Найвищий ступінь стерилізації.
 4. Комплексне лікування та командний підхід у роботі з кожним пацієнтом.
 5. Лікування і дорослих, і дітей.
 6. Вирішення проблемами різної складності.
 7. Повага та увага до кожного відвідувача.

Біль та захворювання це неприємно. Але з нашою допомогою все мине швидко і безболісно. Не трпіть та не чекайте! Звертайтеся у Dental Home прямо зараз і дозвольте професіоналам подбати про вас!

Інші послуги
Відгуки пацієнтів (0)
Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital