подарунок для вас

Кількість відгуків: 1

Написати відгук

Записатись на прийом

Прайс-лист

#Назва послугиЦіна
1Відбитки 1 щелепа (силікон)300 грн
2Відбиток альгінатний200 грн
3Зняття металокерамічної або литої коронки200 грн
4Тимчасова коронка 1 од500 грн
5Воскове моделювання200 грн
6Культова вкладка700 грн
7Культьова вкладка розбірна1 100 грн
8Суцільнолита коронка700 грн
9Безметалева коронка, вінір (прес-кераміка)160 Є
10Коронка цирконієва200 Є
11Коронка металокерамічна2 100 грн
12Металокерамічна коронка з пелчем2 500 грн
13Керамічна накладка є160 грн
14Фіксація металокерамічної коронки100 грн
15Фіксація вініра200 грн
16Капа1 200 грн
17Металокераміка на імпланті остем5 000 грн
18Церконієва коронка на імпланті остем7 000 грн
19Мікрокропротез акриловий1 000 грн
20Мікрокропротез нейлоновий2 000 грн
21Класичний знімний протез1 500 грн
22Бюгельний протез на атачменах14 000 грн
23Штампована коронка500 грн

Корисна інформація

Ортопедична стоматологія - Dental HomeНавряд чи хтось зможе заперечити: сучасній стоматології під силу вирішити майже всі проблеми зі здоров’ям зубів. Лікування, протезування, хірургія та інші здобутки в області медицини дозволяють лікарям запобігти псуванню та швидко відновити втрачені зуби.

Протезування зубів, яким займається ортопедична стоматологія, є однією із найзатребуваніших процедур, тому ця галузь стоматології стрімко розвивається, з’являються нові методи та матеріали імплантації. Сьогодні більшість клінік практикують відновлення пошкоджених або відсутніх зубів вінірами, коронками, напівкоронками, мостовидним протезами, бюгельними та пластмасовими протезами, що забезпечує довготривалість, естетичність, та надійність результату.

Встановлення вінірів

Вініри - це тонкі, переважно керамічні пластинки, що закріплюються на передній частині зубів з метою покращення їх естетичного вигляду. Встановлення надтонких накладок товщиною менше 1 мм є однією із найпопулярніших послуг ортопедичної стоматології у Тернополі. Справа в тому, що вініри виготовляються із якісного та міцного матеріалу, а тому сяюча посмішка залишиться з вами на десятки років. Ця процедура рекомендована людям, які:

 • не задоволені формою чи кольором своїх зубів;
 • страждають від викривлень зубів;
 • живуть із проблемою “рідких” зубів;
 • мають так звану ясенну усмішку;
 • хочуть ліквідувати тріщини та недоліки зубної емалі.

Не варто побоюватися, що накладки відклеяться, потріскають чи змінять колір. Жодного дискомфорту при чищенні, прийомі їжі чи напоїв також немає. Ми гарантуємо вам якісну роботу, першокласний результат, та білосніжну посмішку на більше ніж 15 років.

Коронки, напівкоронки, вкладки, накладки

Будь-якій медичній процедурі, перш за все, передує діагностика, де лікар визначає складність ситуації та вирішує які методи лікування будуть найбільш доцільними. Чим складніше захворювання, тим довшим і важчим буде шлях усунення проблеми. На практиці існує два варіанти: пломбування та протезування. Коронки, напівкоронки, вкладки, і тд., - це альтернатива пломбуванню, адже застосовуються тоді, коли зуб не підлягає реставрації. Такі конструкції, як правило, виготовляють на один зуб, щоб зберегти здорову його частину, та дати йому можливість повноцінно функціонувати. Коронки й напівкоронки, як правило, виготовляють для сильно зруйнованих зубів, або зубів із лікованими каналами. Принцип дії вкладок чи накладок схожий до процесу пломбування, проте це більш міцні та надійні конструкції, що також застосовуються для відновлення сильно пошкоджених зубів.

Мостовидні протези

Це різнових постійних протезів, що своєю формою нагадує міст, служить для заміщення відсутніх зубів, і кріпиться на наявних зубах або коронках.

Незнімні зубні мости відрізняються способом виготовлення, кріплення і матеріалом з якого вони зроблені (металеві, металокерамічні, керамічні, та цирконієві). Найбільшу кількість позитивних відгуків в ортопедичній стоматології мають металокерамічні та керамічні конструкції. Зазвичай, лікар підбирає оптимальний варіант для пацієнта, враховуючи естетичну складову, міцність та тривалість використання імпланта. Процедура встановлення мостовидних протезів у клініці Dental Home відбувається наступним чином:

 • Повна діагностика ротової порожнини (ясна, зуби);
 • Пломбування пошкоджених але здорових зубів та видалення хворих;
 • Підготовка опорних зубів;
 • Зняття відбитків зубних рядів;
 • Підбір кольору мостового протезу;
 • Виготовлення конструкції;
 • Встановлення.

Пластмасові протези

Пластмасові або акрилові зубні протези - це бюджетний та ефективний спосіб отримати сяючу та здорову посмішку. Не вірте, що акрилові протези крихкі, та не підходять для пережовування твердої їжі! Сучасні технології дозволяють використовувати якісний та міцний матеріал, і ви з впевненістю можете кусати і жувати тверду їжу. Пластмасові протези бувають повні і часткові, що залежить від кількості наявних зубів.

Не відмовляєте собі у задоволенні - їжте все, у будь-якому віці! Акрилові протези - чудова альтернатива для тих, хто з якихось причин не може собі дозволити імплантацію зубів. Зверніться до наших лікарів у сучасну ортопедичну стоматологію Тернополя вже сьогодні, і тіште себе улюбленою їжею без жодних побоювань!

Мрієте про красиву посмішку? Дозвольте мріям здійснюватися! Адже з нами це легко. Завітайте у Dental Home, та отримайте красиві та здорові зуби за приємними цінами ортопедичної стоматології. Широкий спектр медичних послуг, найновіше обладнання, приємна атмосфера, та найдосвідченіші лікарі, які швидко та безболісно відновлять вам пошкоджені чи відсутні зуби, і подарують сяючу посмішку на довгі роки. Здоров’я - це красиво! Довірте його професіоналам.

Інші послуги

Відгуки пацієнтів (1)

Ігор 02.11.2019 в 20:44

Хочу залишити відгук про цю стоматологічну клініку. Робив тут протезування, все пройшло безболісно та відносно швидко, видно що тут працюють кваліфіковані стоматологи. Також в порівнянні з іншими стоматологіями тут приємні ціни. Загалом дуже задоволений та із задоволенням можу рекомендувати цю стоматологію.

Адміністрація Dental Home

Дякуємо за Ваш відгук!

Стоматологія Dental Home © 2021
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital