подарунок для вас
viber

Кількість відгуків: 1

Написати відгук
Записатись на прийом
Корисна інформація

При згадуванні слова карієс здригаються багато хто. Це завжди неприємні больові відчуття, жахливий гуркіт бормашини. Одним словом – приємного тут немає нічого. Сучасна стоматологія на місці не стоїть, сьогодні існує багато методик, направлених не тільки на ефективність лікування, а і на позбавлення пацієнтів від неприємних та болісних почуттів.

Передумови розвитку хвороби

Лікування карієсу (Види карієсу)Лікування карієсу постійних зубів у дітей та дорослих – це усунення наслідків, що вже встигли проявитися. Хвороба ніколи не з'являються зненацька, для її формуванню завжди передують передумови. Найчастіші із всіх можливих:

  • Низька мінералізація зубної емалі, дентин. Недостатність мінералу робе її крихкою.
  • Недостатність макро- та мікроелементів внаслідок небалансованого харчування.
  • Низька резистентність організму із-за перенесених захворювань інфекційної етіології.
  • Надмірне вживання солодких страв, цукерок, цукру.
  • Неправильний догляд за ротовою порожниною, або взагалі її відсутність.

Як зрозуміти, що карієс прогресує

До клінічних ознаків розвитку відносяться:

  • поодиноке або множинне ураження;
  • наявність потемніть та плям, які можна виявити при візуальному огляді;
  • скарги на больові відчуття від впливу хіміко-фізичних подразників;
  • неприємний подих (галістоз), як свідчення наявності гниття їжі чи наявності життєдіяльності небезпечних мікроорганізмів;
  • порушення цілісності поверхні зубної емалі.

Лікування карієсу тимчасових зубів у дітей не менш важливе чим на постійних. І ті батьки, що вважають зворотне – дуже помиляються. Адже під ними знаходяться корені постійних, котрі піддаються руйнівним процесам в зачатку.

Лікування карієсу в Тернополі по новітнім технологіям

Оскільки бормашини бояться всі фахівці нашого закладу можуть запропонувати декілька безболісних, безпечних та дієвих варіантів.

Айконом

Технологія дуже нова, свердління не передбачає. Поки других аналогів чи альтернатив не має. Суть – заповнення пор емалі спеціальною речовиною, яка після затвердіння стабілізую тверді тканини. Тобто заміняє традиційну пломбу.

Лазером

Як і в попередньому варіанті не передбачає використання бормашини. Лікування абсолютно безболісне. Підходить пацієнтам з великою чутливістю. Зуб не перегріває, не треться об нього. Адже саме ці явища продукують біль та дискомфорт пацієнту.

Озоном

Передбачає повне видалення хвороботворних бактерій, які прискорюючи ремінералізацію. А та в свою чергу стає передумовою розвитку каріозних осередків.

Хіміко-механічна методика

Дієвий варіант лікування множинного карієсу. Суть методика полягає в тому, що лікар на зони враження наносить спеціальну сполуку в складі якої присутні амінокислоти з гіпохлоритом натрію. В кінцевому результаті пошкоджений дентин, залишаючись в гелі, зіскрібається з обробленої зони. Всі, перераховані вище методики не викликають біль. Тому боятись кабінету дантиста не варто. Не треба терпіти сильний біль, дожидатись поки зуб зруйнується повністю. Якщо процент руйнації перевищить 50%,то врятувати його вже буде неможливо. Віддалення в таких випадках неминуче. А це вже інша історія, інші витрати. Протезування в рази дорожче чим лікування. Не варто гаяти час звертайтесь до нас якомога скоріше.

Інші послуги
Відгуки пацієнтів (1)
Ірина Василівна 08.12.2019 в 13:11

Дякую стоматології Dental Home за лікування карієсу моїй дочці, дуже чуйний підхід до дітей)

Адміністрація Dental Home

Дякуємо, нам завжди приємно приймати дітей)

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital