подарунок для вас
viber

Здоров’я організму напряму залежить від стану ротової порожнини. Красиві ясна і зуби мають великий вплив на життя та настрій людини. Для того, щоб зберегти їх в належному стані потрібно регулярно проводити спеціальне очищення у стоматологічній клініці. Щоб здійснити запис на професійну чистку у Тернополі варто звернутися у стоматологію Dental Home. Наші спеціалісти виконують процедуру якісно і безпечно для клієнтів. Ми використовуємо найкращі матеріали, які визнають у всьому світі.

Чи часто потрібно повторювати процедуру?

Найкраща профілактика для зубів - це комплексний догляд за ними. Але варто пам’ятати про те, що пацієнт повинен також дбати про цей фактор. Стоматологи радять чистити зуби двічі на день та правильно харчуватися. Адже всі ми знаємо про вплив шкідливої їжі на стан наших зубів. Візит до стоматолога має бути регулярним і повторюватись з інтервалом у 5-6 місяців. У нашій клініці професійна чистка зубів передбачає лікувально-профілактичні заходи. Можна виділити такі етапи її проведення:

  1. Видалення зубного каменю та нальоту.
  2. Полірування зубної емалі після очищення.
  3. Використання спеціальних лікувальних розчинів.

Після процедури, лікарі нададуть для Вас індивідуальні рекомендації, щодо щоденного догляду.

Чи можуть скористатися послугою вагітні жінки та діти?

В процесі вагітності змінюється робота всього організму і часто ротової порожнини теж. На її стан впливає високий рівень гормонів. Як наслідок погіршується стан ясен, утворення нальоту та карієсу. Тому, щоб позбавитись від цієї проблеми, ми радимо відвідування стоматолога і під час вагітності. Наша клініка використовує безпечні матеріали, які не будуть впливати на здоров’я дитини. Також професійне чищення зубів дуже корисне для дітей. Так можна запобігти розвитку багатьох захворювань. Дитячий організм менш захищений від зовнішнього впливу середовища. Тому професійне чищення зубів у дітей рекомендується проводити раз в пів року. Методика очищення для дітей відрізняється від процедури для дорослих. Стоматолог використовує тільки м’яку щітку і легкі зубні пасти, які не завдадуть ніякої шкоди для організму.

Скільки вартує професійне чищення зубів?

Професійна гігієна ротової порожнини у стоматології Dental Home коливається від 500 гривень. Вартість послуги залежить від складності роботи з пацієнтом. Конкретну ціну клієнт зможе дізнатися після первинного огляду у стоматолога. В нашій клініці наявне тільки якісне обладнання завдяки якому Ви точно будете задоволені результатом.

Стоматологія Dental Home © 2023
Розробка та просування сайту Zelios
Інтернет-маркетинг - DaliWin digital