Карієс - беззаперечний лідер серед усіх стоматологічних захворювань. Починаючись безболісно з маленького плямочки, він може привести до втрати цілого зуба.

Лікування карієсу - стоматологічна процедура, що дозволяє повністю відновити зруйнований каріозною процесом зуб і уникнути ряду неприємних ускладнень, таких, як пульпіту або періодонтиту. Висококваліфікований стоматолог запломбує зуб, відновивши при цьому його анатомічну форму і функцію. З цією метою в нашій клініці застосовуються тільки високоякісні матеріали і фотополімерні композити останнього покоління.

Лікування пульпіту

Основна ознака пульпіту - мимовільні ниючі болі, які посилюються в нічний час, а також чутливість зуба до холодного та гарячого. Причини виникнення пульпіту бувають різні, це і запущений, ускладнений карієс, або неправильно виконане стоматологічне втручання.

Запорукою успішного лікування пульпіту в стоматології «Dental Home» є високоточна діагностика, якісні інструменти і матеріалиі досвідчені лікарі, які володіють сучасними і ефективними методиками лікування пульпіту. При своєчасному зверненні до лікаря лікування пульпіту може бути завершене всього за один сеанс.

Лікування періодонтиту

Періодонтит - це запальний процес в сполучної тканини (периодонте), розташованої між кістковим ложем і самим зубом. Сучасні методики дозволяють забути про недугу без застосування хірургічного лікування, за умови своєчасного звернення за допомогою. Лікування періодонтиту поетапне.

В першу чергу проводиться дезінфекція ураженої ділянки, при необхідності застосовуються антибіотики широкого спектру дії (місцево і всередину). Лікування закінчується чищенням і пломбуванням каналів, а також - реставрацією коронкової частини зуба.Чтоби уникнути складної та тривалої терапії, необхідно регулярно відвідувати стоматолога і ретельно стежити за здоров'ям раніше пролікованих зубів.

Переліковування РАНІШЕ запломбувати кореневий КАНАЛІВ

Переліковування каналів зуба - це стоматологічна процедура повторного ендодонтичного лікування, яка полягає у видаленні з зуба старого пломбувального матеріалу, усунення вогнища інфекції і повторному пломбуванні кореневих каналів.

Стоматологія Dental Home © 2019
Web-development zelios.studio