Ортопедична стоматологія – це відновлення пошкоджених або відсутніх зубів вінірами, коронками, півкоронками, мостовидним протезами, бюгельними та пластмасовими протезами. Іншими словами, це протезування, яке передбачає довготривалість, естетичність, надійність і стабільність.

Вініри – тонкі накладки на фронтальні зуби. Це високоестетична робота, яка дає можливість «жити з посмішкою». Перевага над реставрацією:

  • невелика кількість часу, проведеного в кріслі стоматолога (1 – 1,5 год);
  • можливість попередньо побачити кінцевий результат (при зміні форми, чи кольору зуба);
  • відсутність зміни форми чи кольору в часі;
  • дуже висока естетика (натуральність);
  • довговічність у використанні

Коронки, напівкоронки, вкладки, накладки – це конструкції, які виготовляють на один зуб, щоб дати йому можливість повноцінно функціонувати і зберегти в часі. Коронки й напівкоронки, як правило, виготовляють на сильно зруйновані зуби, або зуби з лікованими каналами. Вкладки чи накладки – це альтернатива пломбуванню. Більш міцна та надійна конструкція коли зуб дуже зруйнований.  

Мостовидні протези - різновид незнімних стоматологічних протезів, яка застосовується для заміщення відсутніх поодиноких зубів. Незнімні зубні мости відрізняються способом виготовлення, кріплення і матеріалом, з якого вони зроблені. Конструкції бувають металевими, металокерамічними, керамічними, цирконієвими. Основние їх відмінності полягають в естетичності, міцності і тривалості служби. Портібну конструкцію підбирає лікар під час складання плану лікування.

Пластмасові протези – бувають повні і часткові. Не потрібно їх боятись, вони кусають, жують, їдять! Так, саме вони допоможуть Вам добре виглядати і, сідаючи за стіл, їсти. Якщо з якоїсь причини Ви не можете дозволити собі імплантацію, не залишайтесь без зубів! Головне, щоб протез добре тримався, був виготовлений з нетоксичних матеріалів і мав гладку поверхню.

Стоматологія Dental Home © 2019
Web-development zelios.studio