Ортодонтія

Красива посмішка та рівні зуби – необхідність у сучасному світі, без цього не можливо почувати себе впевнено . Та справа не тільки в красі. Неправильний прикус підвищує навантаження на зуби під час жування, що з віком призводить до виникнення пародонтиту, збільшує рухомість зубів, може стати причиною болю в жувальних м’язах та навіть головного болю.

У нашій клініці ми пропонуємо ортодонтичне лікування як для дітей, так і для дорослих. Нашою основною метою є не просто створення привабливої посмішки, а відновлення повноцінної роботи зубощелепної системи та створення функціонального прикусу. Кваліфікований лікар-ортодонт складе план лікування і підбере необхідні апарати, відповідно до віку пацієнта та патології, яку потрібно лікувати. Також Ви отримаєте максимум інформації щодо догляду та використання ортодонтичних апаратів.   Під час кожного візиту (як правило, один раз на 1-2 місяці) ми ретельно спостерігаємо не лише за ходом лікування, але й за загальним станом зубів та гігієни ротової порожнини.

Пластинка на зуби

Лікування прикусу у дітей можна проводити за допомогою знімних ортодонтичних апаратів, більше відомих як пластинки на зуби. У деяких випадках пластинки також використовуються як апарати, які готують пацієнта до встановлення брекетів на зуби. Найчастіше ортодонтичні пластинки використовують для коригування форми зубних рядів, ширини піднебіння та для вирівнювання викривлених зубів. Іноді ортодонтична пластинка використовується в якості ретейнера після лікування брекетами. У деяких випадках, лікар може призначити лікування одночасно знімними та незнімними апаратами.  

Брекет-системи

Брекети являють собою незнімний ортодентичний пристрій, який закріплюється на зовнішній або внутрішній поверхні зубів. За своїм зовнішнім виглядом всі види брекети можна підрозділити на металеві і естетичні. Металеві виготовляються з медичної сталі, естетичні – з низки інших матеріалів, метою яких є не тільки надання правильного прикусу, але і зменшення зовнішнього дискомфорту людини, що використовує брекет-систему. Естетичні брекети, як правило, бувають керамічними, ластиковими або сапфіровими.

Зазвичай результати від носіння брекетів помітні уже після перших трьох місяців. Скільки часу потрібно носити брекети визначає лікар-ортодонт індивідуально для кожного пацієнта. Середня тривалість лікування брекетами становить близько півтора року.

Стоматологія Dental Home © 2019
Web-development zelios.studio