Дитяча стоматологія

Окреме місце у нашій клініці займає лікування дітей. Як важливо, щоб у дитини були міцні і здорові зуби, проте не менш важливо, щоб малюк із самого дитинства не відчував страху перед стоматологічним кріслом. Ось чому ми приділяємо велике значення створенню контакту між лікарем і маленьким пацієнтом.

Звертаємо увагу шановних батьків, що лікування молочних (тимчасових) зубів обов’язкове. Не слід вважати, що хвороби зникнуть разом з випадінням тимчасових зубів. Медичні дослідження показують, що стан порожнини рота прямо пов’язаний зі здоров’ям дитячого організму. Запальні процеси, карієс та інші поширені проблеми провокують утворення токсинів, які потрапляють в загальну систему кровообігу. В результаті, страждають найбільш життєво важливі органи: серце, нирки, печінка та ін. Щоби не допустити неприємних наслідків зверніться за консультацією до спеціаліста.

Сучасні методи лікування, високоякісне обладнання, найновіші матеріали та індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта зроблять відвідування клініки легким і приємним.

Під час прийому проводиться показ мультфільмів, процедури здійснюються під місцевим знеболенням . Лікування є безпечним для дитини, так як здійснюється в кофердамі (спеціальна ізоляція).

В кінці лікування на кожного слухняного маленького пацієнта чекає приємний сюрприз!

Стоматологія Dental Home © 2019
Web-development zelios.studio